Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van-e valamilyen trükk vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e valamilyen trükk vagy tipp, hogy hogyan érjek el hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

A csiklóorgazmus már gyerekjáték, a párom is tudja hogyan "működök", de szeretném, ha végre más módon is megtapasztalnám a szeksz örömeit :)


vagy érjem be a csiklóorgazmussal?

egyébként nagyon jól megértjük egymást a párommal, már 2éve együtt vagyunk, bízok benne, szeretem, de ez az egy valahogy nagyon hiányzik... és nem csak magam miatt!


2008. okt. 12. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a g-pontot kellene megkeresni. először ujjal tapogassátok ki, merre lehet, aztán szintén ujjal csináljatok pár orgazmust, hogy hozzászokjál az érzéshez, utána szex közben is könnyebben tudod irányitani a párodat, hogy mikor éri el, és egyre könnyebben fogod tudni elérni. csak gyakorlás kérdése az egész :D
2008. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem hinném,hogy ha szex közben nem sikerül,akkor ujjazással menni fog!ezzel nem értek egyet.

Egyébként nekem sem sikerült jó ideig a hüvelyi orgazmus és engem is zavart!utána valahogy sikerült pedig nem is számítottam rá:)

Mondjuk még most is csak lovaglópózban sikerül,de nem panaszkodom.Próbáljátok meg úgy,ahogy a párom anno tette,szex közben az ujjával izgasson hátulról is/azaz a fenekedben/.hát nekem így sikerült először és csodás volt!szoval lovaglópóz és fenékujjazás:).sok sikert!/majd írj ha bejött:)/

2008. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg:


[link]


Így szerintem tuti sikerül:)

2008. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!
2008. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az is, hogy szex közben ne máshol járjon az eszed, hanem csak a szexre figyelj. Meg kell tanulni, koncentrálni kell arra hogy legyen hüvelyi orgazmusod, és ha egyszer volt utána már könnyen fog menni.
2008. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Intim torna. Ha pisilsz, csináld az,t hogy elindítod, megállítod, bent tartod ameddig bírod, elengeded megint, megállítod, bent tartod, és így tovább. Ezt nemcsak pisilésnél csinálhatod, hanem bármikor és bárhol, hisz senki nem fogja rajtad látni. Vehetsz Gésa-golyókat is, amiknek az a lényege, hogy berakod, felállsz, és bent tartod, nem hagyod, hogy kiessen. Majd elkezdesz sétálni, közben továbbra is bent tartod. Majd teljes erővel kinyomod. A párodat is bevonhatod. Az ujját helyezze teljesen ellazítva a bemenethez, te meg próbáld meg beszippantani őt, majd nyomd ki magadból. Mindez arra jó, hogy feszessé edzed a hüvelyed. Képes leszel úgy megfeszíteni, hogy teljesen beteríted vele barátod hímvesszőjét, teljesen rásimulsz, ráfeszülsz, így te is és ő is többet fog érezni. Ez a "nemi szervek ölelkezése".

Őt megkérheted,hogy sekély lökéseket alkalmazzon szeretkezésnél, vagy hogy masszírozza a hüvelyed falát a péniszével, ne csak ki-be mozogjon. Dörgölje oda a péniszét a hüvelyfaladhoz, simogassa, masszírozza.

2008. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

A sekély lökésekről még annyit, hogy kipróbálhatnátok a kilenc sekély, egy mély lökés módszerét. A sekély lökések a hüvelyed legérzékenyebb területét ingerlik (az elejét, hisz ott van a g-pont és a csikló is), az egy mély lökés pedig kinyom belőled minden levegőt, ami vákuumot hoz létre benned, és ez elvileg élénkít téged.

Ja, és nem árt beszerezni a következő könyvet:

Gyógyító Szerelem - Ősi kínai tanítások a nő szexuális energiájának gondozásához, fejlesztéséhez és finomításához

2008. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Amit egyedül, maszturbálva nem tudsz megcsinálni, azt a párod sem fogja neked megcsinálni. Ugyanis te ismered a saját tested a legjobban, és mivel érzed a hatást, azonnal tudod, hogy eltaláltad a megfelelő pontot, mozgást, vagy változtatni kell. Csendben pedig megsúgom, hogy hüvelyi orgazmus nincs. Ezt hímsoviniszták találták ki azért, hogy ne kelljen a csiklóval foglalkozniuk szex közben, aztán valamiért néhány buta feminista átvette, és már erre vágyik. Olvass utána történetileg és biológiailag. Segítségképpen, aki a hüvelyét ingerelve el tud menni, annak olyan erős receptorai vannak a csiklójában, hogy a több centi vastag húson-bőrön keresztül, a hüvelyben menő ingerlést is érzik, és akkor is klitorálisan élveznek el, csak nem tudják.
2008. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm azt mondja más érzés a hüvelyi mint a csikó orgazmus.

Mást él át,más helyen, nagyobb kielégülést ad neki...szóval tuti van különbség, tehát létezik hüvelyi orgazmus.

Mi úgy értük el hogy barátnőm nagyon átadta magát a szexnek, nem járt más a fejében, megpróbált nagyon odafigyelni(aztmondta hogy "érezni kell a péniszt a vaginában"), én pedig a g-pontját ingereltem. Szex közben megpróbálom nem befelé tolni, hanem az elülső falhoz nyomni. És egy pár próbálkozás után összejött, és azóta mindig van.

Ha egyszer összejön utána menni fog.

Csak ügyesen:)

2008. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen hímsovinisztás, feministás szöveget sikerült ideírnia egy okos válaszadónak?:)

Hüvelyi és csiklói orgazmus nem ugyanaz. Lehet mind2-t a csikló miatt élik át a nők, de akkor sem ugyanaz. El lehet érni mind2-t.

A g-pont a lényeg.

Egyébként nagyon sok fórumon foglalkoznak ezzel. Sokat lehet olvasni róla.

2008. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!