Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nőnek van sex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek van sex közben orgazmusa?

Figyelt kérdés
Szóval, hüvelyi? Vagy csak csiklói? És azt h oldja meg? Szóval miközben együtt vannak izgatja a csiklóját? Mert mi mikor együtt vagyunk a barátommal sosem megyek el, mert ahogy ő elment ott be is fejeződött, és nekem jólesik meg minden, deh nincs hüvelyi orgazmusom, és hogy lehetne megoldani h elmenjek énis szex közben?
2008. okt. 12. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
esetleg csináljátok hátulról, és akkor a pasid könnyen és kényelmesen eléri a csiklódat az egyik kezével. vagy egy oldalsó pozició is jó lehet. ha viszont ő nem nagyon tud hozzáférni a csiklódhoz, akkor izgasd magad te. esetleg vehetnétek péniszgyűrűt is, a szex is hosszabb lesz tőle, meg neked is kellemesebb érzés.
2008. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

iagaza van az elöttem szolonak!

De én sem mentem még el egy pasival sem, ugyh ne aggodj én is élvezem meg minden de ott anyi! csak ügyesen

nem kell agodni mert lehet h nem tudod elengedni magad eléggé

jo lez minden majd egyszer

2008. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sajnálom, de sok nő van akinek még nem volt orgazmusa. Tudod, ezt nektek nőknek, meg kell tanulni, hogyan lehet jó nektek. Nem szégyen, ha foglalkozol a saját testeddel, megismered azt. Azután tudod mi a jó neked, így irányíthatod a barátod mit tegyen. Foglalkozzon többet a testeddel, a legfontosabb, hogy neked jó legyen és ne a közösülés megléte.
2008. okt. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak lovagló pózban volt csiklóorgazmusom, a hüvelyi még nekem sem jött össze, pedig már 5 éve vagyunk együtt a párommal!
2008. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előtte megfelelő menyniségű petting... ahol lehetőleg ő kényeztet.
2008. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jó munkához idő kell, természetesen ez sem kivétel. Majdnem 19 voltam, mikor elveszítettem az szüzességem. Eleinte nekem is "csak" csiklóorgazmusom volt a kevesemmel, de sokat gyakoroltunk, próbálgattunk, és 10 hónap elteltével átéltem életem első hüvelyi orgazmusát. Réreztünk, hogy is kell csinálni, és azóta is élvezem. Most már 2 és fél éve együtt vagyunk, és még most is fejlődik közöttünk a szex. Mindig újítunk, és a hüvelyi orgazmus is mindig jobb és jobb. A titka idő, játékosság, érdeklődés.

Petranova

2008. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, én nő vagyok, és nem kell semmi extra hogy g pont orgazmusom legyen, sokkal jobbak a spontán dolgok, mint a sok hónapos kísérletezgetés, fejlesztgetés:D
2008. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, aki tud g pont orgazmust, az tud...ne irigykedjetek...
2008. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

helo


igaza van annak a hozzászólónak , aki azt írta hogy időbe telik. nekem is így volt.

19 évesen vesztettem el a szüzességemet, és azóta voltam néhány pasival de sosem volt semmilyen orgazmusom. még mostani kapcsolatom előtti leghosszabban sem ami 10 hónap volt.


24 évesen ismertem meg a mostani párom(vőlegényem) , akivel a 3. héten már volt csiklóorgazmusom.


15 hónap után pedig már sikerült szek közben is, szóval hüvelyi orgazmust elérni.


már másfél éve vagyunk együtt, és a szex egyre csak jobb és jobb lesz. az orgazmusaim is egyre erősebbek.


csak idő kell és megfelelő partner:)


25/N

2011. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!