Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vannak a nőknek lelkitus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nőknek lelkitusáik, ha nem tudják kielégíteni a párukat?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, most is olvastam egy kérdésben és 3 lánynál is tapasztaltam, hogy miután különböző okokból adódóan (Iszonyat fáradt voltam, nem volt több patronom) nem tudtam elmenni, magukba fordultak és totál kétségbe estek. És még rám mondják, hogy "sikerorientált" vagyok az ágyban :)
2008. okt. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Azért mert ilyenkor azt hiszem velem van a baj. Szokott az lenni, hogy a párom fáradt én közeledem felé, de elutasít. Ilyenkor mindig azt gondolom, hogy már nem kíván vagy, hogy nem vagyok elég jó neki. Szerintem ez másnál is így van. Abba meg gondolj bele, ha a barátnőd nem menne el, neked is megfordulna a fejedben, hogy nem csináltál valamit jól, nem???
2008. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert akkor azt hisszük, hogy már nem vagyunk elegek, nem avgyunk elég izgatóak, csinosak, és nem tartozunk bele a "húdemeghúznám" kategóriába, emiatt pedig zuhan az önbecsülésünk.
2008. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem jó, ha ennyire függünk a másik örömétől, hogy már mély depresszióba esünk, ha nincs a fiúnak magömlése. Lehet pl. az is, hogy vele van a baj. Ne ebből gyűjtsetek önbizalmat szerintem. Annak belülről kell jönnie, nem kívülről. Az nem jó, ha lelkünk mástól függ.

Egyébkét is, akibe én szerelmes vagyok, arra sose úgy szoktam gondolni, hogy "húdemeghúznám". Ez valahogy úgy hangzik, mintha ondószemetesnek használnám.

2008. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Te harmadik válaszadó, mekkora egy gyökér vagy... belülről hogy jönne bármiféle önbizalom? Miből? Csakis a külső világ adhat bármit nekünk. Mindegy, buta vagy, nem fogod ezt megérteni soha.


A nőknek azért vannak lelkitusáik, mert lelkileg instabilak. Így születtek, így is fognak meghalni.

2008. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nagyon könnyen elveszítjük az önértékelésünket, ha valamitől vagy valakitől függ, és akkor jön a depresszió, a halálvágy, az életkedv elvesztése és a kapcsolatok megromlása.
2008. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se esik jól,ha elutasít(én sajnos többször teszem ezt vele),de egyszerűen erőt kellene venni magán a nőnek,és nem kétségbe esni. Majd akkor kellene elkezdeni aggódni,ha ez a probléma több ideje fenn áll.
2008. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!