Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá páromat dolgokra?

Figyelt kérdés

1:Szeretném ha párom orálisan kényeztetne. Hogyan vehetném rá?

2:Szeretném párommal kipróbálni az anális szexet. Hogyan vehtném rá?

3:Szeretném ha párom squirtelne. Hogyan vehetném rá?


Válaszotokat előre is köszi.


2008. okt. 12. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Rávenni nem fogod tudni, maximum rávezetni, akkor ha ő is benne van valamennyire csak vacillál. Én például az anált sosem próbálnám ki, így könyöröghetne nekem bárki, akkor sem tenném meg! Hál istennek a párom nem szereti! :D

Valaki az orált sem szereti. Lehet fél attól , hogy elélvezel, és hát nem biztos, hogy megakarja kóstolni.

Sok nő nem szereti. Úgyhogy kérdezd meg, hogy szeretné e, és biztosítsd afelől, hogy nem élvezel a szájába, csak szeretnéd, hogy kipróbálja, nem is kell feltétlenül bekapnia, csak nyalogassa, puszilgassa először.

És ami a legalapvetőbb az a higiénia...mert nem bírnám elviselni, ha a pasim épp a wcről jönne ki, és akkor kellene orálisan kényeztetnem....szóval mosd meg előtte...

A harmadikat nem tudom mit jelent!!! Vannak még előttem is újdonságok! :D

bagatel

2008. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ami a legalapvetőbb az a higiénia...mert nem bírnám elviselni, ha a pasim épp a wcről jönne ki, és akkor kellene orálisan kényeztetnem....szóval mosd meg előtte..


eeeh....

szerintem ez a legalapvetőbb dolog a világon.


Hát igen a rávezetés hatásosabb. Te hogyan vezetnéd rá párod?

2008. okt. 12. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Orálra úgy, ha Te odaadóan kényezteted, és akkor hátha majd hasonló örömet akar okozni Neked. De vedd tudomásul, ha nem akarja hogy a szájába menjen a sperma (ha csak előjátéknak, izgatásnak csináltátok, akkor ez ugye nem probléma)


Análra lehet sehogy, ez sok nőnek nem fér bele a dolgokba. Orál témában én is változtattam anno a hozzállásomon egy idő után, egy megfelelő pasival (de azzal sem akkor, amikor először együtt voltunk), de análra a büdös életben senki nem venne rá, undorodom a gondolattól is, és ha a Te barátnőd is így gondolkodik, ezt tudomásul kell venned. Ha valaki ettől berzenkedik, az nem fog egy idő után szeretetből, örömszerzési vágyból, stb. nem berzenkedni, ez zsigeribb annál.


Squirt - hát engem ez a téma sem izgat, nagyon jól megvagyok a mély klitorális és hüvelyi orgazmusaimmal - de erre nem rávenni kell a csajt, hanem a g-pont izgatásával előidézni. Hogy hogyan pontosan, erről sokat írtak itt is, és a neten sztem csomó anyag van.


Ja és azt gondold meg, milyen érzés lenne, ha mondjuk a párod kevésbé erős egyéniség, és belemegy adolgokba, mert "ráveszed", de amúgy nem élvezi. Ha szereted, akkor ez a tudat zavar. Türelem, türelem...

2008. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Első válaszoló vagyok!

A higiéniát csak azért irtam le, mert nem mindenkinek egyértelmű, sajnos!

Én pl. sokáig nem csináltam senkinek. Majd jött egy nagy szerelem, és kipróbáltam...Jó volt...egyre jobb, egyre jobban szerettem csinálni...De azt utálom, ha fogja a fejemet, és megpróbál mélyebbre nyomni....szóval óvatosan...

Én pl. az első pasimnál azért nem csináltam mert rettentő sok előváladéka volt...és nem szerettem az izét...a többi pasimnak nem volt, vagy csak nagyon kevés, azt már szívesen...és mielőtt elmentek volna, gyorsan beleültem, és együtt elélveztünk!: D

2008. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja, akkor ne is erőltesd.
2008. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"elég rosszul érzem magam de ha a szádba vennéd egy kicsit sokkal jobb lenne:D"

az én barátom ezt dobta...

az anális szexel szerintem ne próbálkozz...elég kevés nő birja az ilyen dolgokat

2008. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!