Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha barátodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha barátodnak nem lenne magömlése, de azt mondaná, hogy élvezte és igenis volt orgazmusa magömlés nélkül (feltéve természetesen, hogy őszinte a kapcsolat, és 1000%, hogy nem hazudik)?

Figyelt kérdés
Hogy fogjátok fel ti lányok a férfiak magömlését? Győzelem? Siker? Kell ez az önbizalmatokhoz? Meg tudtok lenni nélküle? Kiborulnátok, ha a barátotoknak nem lenne? Képesek lennétek-e lemondani róla, ha ez azt jelentené, hogy sokkal jobb lesz a barátotoknak és a szerelmetek is mélyül tőle?
2008. okt. 12. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Számomra igenis siker, győzelem. Előfordult, hogy a párom nem tudott elmenni, és iszonyat szarul éreztem magam, egész éjjel nem aludtam, önértékelési problémáim voltak, aztán megbeszéltük, mert egész éjjel forgolódtam, amikor meg át akart ölelni, nem hagytam.

Abban az esetben, hogy sperma nélküli orgazmusa lenne, megijednék, és elzavarnám orvoshoz - persze ha többször is megismétlődik.

Egyszer majd gyereket is szeretnék tőle, nehéz helyzetben lennék, ha ez a probléma folyamatosan fennállna

2008. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Feltéve persze még azt is, hogy ezt ő irányítja. Szabadon megválasztja, hogy mikor akar, mikor nem akar magömlést, és ez nem befolyásolná negatív irányba az orgazmusát, épp ellenkezőleg.
2008. okt. 12. 16:25
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy férfinak is lehet orgazmusa ejakulácio nélkül.Csak meg kell tanulnia.Ha magömlése van,utána lelankad.De ha magömlés nélkül élvez el,továbbra is 'üzemképes' marad.Tantra-sex.
2008. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, a kérdés csak az, hogy egy lány mi tszól ehhez.
2008. okt. 12. 18:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Más weboldalon, ahol felvetettem ennek a lehetőségét az embereknek... Hát volt egy pár lány, aki meglincselt volna.
2008. okt. 12. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Már én is hallottam róla, 2X nekem is sikerült, de nem tudom hogyan, és mivel nincs szükségem rá, nem is próbálkoztam többet.
2008. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor valamit rosszul csinálhattál, ha nem akarod újra. Lelohadt utána egyből?
2008. okt. 12. 20:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha így a páromnak jobb lenne..és ezt tényleg meg tudjátok tanulni befolyásolni, akk én kompromisszumképes lennék!

(21 éves nő)

2008. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már fórumon volt olyan nő, aki nem lenne hajlandó lemondani róla semmiképp. Hiába magyaráztam el neki, hogy ez a párjának és neki is jobb lenne, nem bírna meglenni nélküle.

Úgy tűnik vannak nők, akiknek a fiújuk magömlése táplálja az önbizalmukat. Ezzel erősen függővé teszik az önértékelésüket.

2008. okt. 13. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is szokott lenni ilyen, legutóbb akkor volt neki, mikor "muszájból" kellett szexelni a babacsinálós napon.

Másfél órán át reszeltünk, mire teljesen elkeseredve mondta, hogy az orgazmus érzése már vagy 3x megvolt, csak épp nem jött semmi... tehát neki a stressz okozta és nem volt szándékos. És neki se lohadt le utána, folytattuk tovább, csak a szuszogásából tudtam, hogy mi van.

Ezek szerint te ezt tudod szabályozni?? Nagyon érdekesnek találom!

2008. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!