Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy aggodó lány szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aggodó lány szeretné tudni, hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
Most 16 éves vagyok és kb 8 éve azaz 8 éves koromban volt egy nagyon jó haverom... akivel kitaláltunk hogy kiprobáljuk milyen az amikor sexelnek a "nagyok" na ez nekünk abból állt hogy egyszer berakta a péniszét és utána kivette belőlem... ugyee így már nem vagyok szűz??? És a mostani barátommal akivel már 2 éve együtt vagyok eldöntöttük hogy az őszi szünetben itt alszik és akkor megtörténik a dolog.. De előtte anyukám elszeretne vinni nőgyogyászhoz, hogy nincs-e valami bajom.. A kérdés az lenne hogy a 8 éves gyereknek a pénisze át tudta szakítani a szűzhártyámat.. mert ha tükörben nézem nem látok semmit, viszont ha egy ujjamat bedugom az már iszonyatossan fááj... a 8 év alatt nem volt semmi nem ujjaztam magam és nem is ujjaztak meg.. lehetséges h van még szűzhártyám??? és ha elmegyek nőgyogyászhoz ő meg tudja mondani hogy nem vagyok már szűz..??? vagy én még szűznek számítok?? Anyukám nem tud róla hogy mi történt 8 éve...Kérlek segítsetek... és ne marhaságokat írjatok..Egy agggódó láány
2008. okt. 12. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit az egész furcsa. Az egész csakád tud a nagy programról, hogy melyik napon hány órakor fog történni a dolog? Egyáltalán nem értem miért kén e elmenned nőgyógyászhoz. ha bármilyen fertőzésed lenne, azt éreznéd, mert annak igen kellemetlen tünetei vannak. Nem értem miért gondolja anyukád, hogy bármi bajod lenne. Azért már érdemesebb nőgyógyászhoz menni, hogy felírjon valamilyen fogamzásgátlót, de 16 évesen még várhatsz ezzel, és jó lezs az óvszer is. Nme gondolom, hogy elveszítetteda szüzességedet egy ilyentől. és ha bármi is történt volna, akkor is ugyanolyan élményben lesz részed mint egy szűz lánynak. fájdalom, esetleg vérzés, stb..nem kell, hogy anyukád vigyen a nőgyógyászhoz. Mondd meg neki nyugodtan, hogy egyedül szeretnél menni és így bátrabban beszélhetsz majd az orvossal és kérdezhetsz tőle.
2008. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Kincsem, megnyugtatlak, az hogy érintetlen e a szűzhártyád vagy sem, kurvára nem érdekes. Le van szarva, ebből NEM lehet megállapítani, hogy szűz vagy e vagy sem. Másrészt meg, ki nem szarja le hogy szűz vagy e vagy sem. Mitől leszel attól több vagy kevesebb, jobb vagy rosszabb ember?


Elárulom, diszkréten, hogy sok nőnek már rég nincs meg a szűzhártyája az első behatoláskor, ugyanis az könnyen elszakadhat intenzív mozgás hatására, vagy akár tampon felhelyezésekor is. Ha nem látod a szűzhártyádat a tükörben akkor meg kell nyugtassalak, hogy a szűzhártya mérete és formája rendkívül változatos, ezért néha nagyon nehéz észrevenni.


Ha ennyire nem vagy tisztában a tested működésével annak ellenére hogy az információs társadalomban élünk akkor egyrészt sajnállak, másrészt meg nem nőttél még fel a szexhez.


www.fogamzasgatlas.hu

Lapozgasd ezt és próbálj magadba szívni egy kis tudást.

2008. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az 1. válaszolónak minek elmenned nődokihoz? De ha elmész, nagyon fontos, h. mindenképpen azt mondd neki, h. SZŰZ vagy különben úgy fog megvizsgálni, h. 2 ujját is belédrakja, az pedig nem lenne túl jó, ha még 1gyel is fáj!!! Amúgy meg vedd úgy, h. szűz vagy amúgyis még nagyon kicsi volt az a fiú...
2008. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha 8évesen nem fájt h berakta, vagy nem éreztél kölönösebben semmit, valszeg még szűz vagy, de a szüzesség elvesztése inkább az első szexuális élményt jelenti, nem pedig ezt a gyermeki butaságot, amit csináltatok. Amúgy meg a nődoki nem fogja közölni szüleiddel h megvan-e még a hártyád vagy sem.
2008. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
3. válaszadónak, meg a kérdezőnek is: a barátnőm elmondta első alkalommal, hogy szűz, és a végbelén keresztül vizsgálták meg. Legközelebb már nem említette meg. Sokkal szarabb, ha a seggedben turkálnak, hidd el. Fiú vagyok, és voltam már urológián, tudom mit mondok :D
2008. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!