Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólna a csajom, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a csajom, ha megmondanám neki, hogy "lábimádó" vagyok?

Figyelt kérdés

Sajna nem voltunk még "úgy" együtt, és nem tudom, hogy már az első alkalomnál megmondjam-e neki?

Ez miatt szakíthat velem?, kinevethet?

Attól parázok, hogy elmondja a barátnőinek, barátainak, és

én leszek ciki. (Sajna nem tehetek a lábimádatomról, egyszerűen maga a gyönyör egy női láb ;))


2008. okt. 12. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah, kb. 1-hónapos a kapcsolatunk
2008. okt. 12. 13:51
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nincsen vele semmi probléma..Az én barátom is lábimádó és nekem elmondta rögtön az első alkalommal, természetessen én nem nevettem ki és nem mondtam el a barátnőimnek és a barátaimnak sem hogy nevessenek rajta.. ez csak rá meg ráám tartozik szerintem.. és te is ha meg mondod neki hogy nem szeretnéd hogy rajtad röhögjenek szerintem meg fogja érteni.. ha meg nem érti meg akkor elgondolkodnék rajta hogy valojában mennyire szeret..Remélem segítettem.. és No para
2008. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy olyan dolog,ami miatt szakítana veled vagy kinevetne.Semmi baj nincs ezzel.Biztosan nem fogja elmesélni a barátnőinek sem.Nyugodtan elmondhatod neki.
2008. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Amúgy egy lánynak mennyire jön be a lábimádat?

2008. okt. 12. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, az én pasim is az! Nem kell konkrétan mondani, csak simogasd, puszilgasd a lábát, szopogasd finoman egyenként a lábujjait, nyalogasd a talpát, majd meglátod, mit szól! :D:D:D Amikor az én pasim csinálta ezt először, szóhoz sem jutottam, csak nyöszörögtem a gyönyörtől :D - ez azóta is így van. Soha egy pasi sem csinálta ezt korábban, pedig már 29 éves vagyok.

Ha épp nem is szexelünk, csak mondjuk beszélgetünk, vagy filmet nézünk, eszébe jut, lehúzza a harisnyát vagy zoknit, és masszírozza, simogatja a lábamat, hát az is nagyon élevezetes. Néha viszonozni is szoktam, sokat áll a munkahelyén, de amúgy is nagyon aranyos, meghitt dolog a kölcsönös talpmasszázs.

Szerintem a csaj csak örülni fog! Nem muszáj nevén nevezni dolgot ("lábimádat"), csak kifejezni! Akkor aztán biztos nem tud miért kinevetni. Persze azért előbb-utóbb más testrészeivel is foglalkozz! :D:D:D

2008. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én Párom is az, és már mielőtt összejöttünk volna, ez téma volt. :) Akkor még nem nagyon tudtam elképzelni, hogy működik ez a gyakorlatban, de Ő olyan lelkesen beszélt róla... Neked is azt javasolnám, hogy békülj ki ezzel az "igényeddel", nagyon-nagyon izgalmas! :) Szóval ne szégyelld azt, hogy lábimádó vagy, ne görcsölj rajta, hanem próbáld elérni, hogy természetes legyen saját magad számára is, hisz ez Hozzád, a szexualitásodhoz tartozik! És ha kiderül? Az sem ciki!

Nekem nagyon imponált, hogy a Párom teljesen nyíltan tudott beszélni róla, vállald Te is nyugodtan!

Egy nő számára (hacsak nem nagyon prűd szegényke, de hát már csak nem :) tényleg nagyon izgalmas és izgató tud lenni a tudat, hogy valamivel ennyire fel tudja izgatni a párját. És mindenféleképpen ad egy pluszt a szexuális életben, hogy nem csak a "szokásos" erogén zónák izgatnak fel Téged, és nem csak azokra figyelsz.

Én nem születtem lábimádó lánynak, de mióta a Párommal vagyok, már el sem tudnám képzelni a szexuális életemet enélkül :)

2008. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!