Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt szeretik a lányok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretik a lányok ha "szopogatják" a mellüket meg a bugyin keresztül simogatják? Vagy nem nagyon tetszik ez nekik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem mindkettőt! :D
2008. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, de vannak olyan lányok, akiknek erre túl érzékeny a mellbimbójuk, úgyhogy először csak óvatosan :) Ha látod, hogy élvezi, elkezdheted szopogatni. Szerintem marhára izgató tud lenni, ha előbb csak bugyin keresztül simogatnak :) Nem tudom kivárni, hogy a barátom levegye már rólam :)
2008. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom melle egyátalán nem érzékeny, csak a menstruációs ciklus egy-egy rövid szakaszában néha, viszont van rengeteg erogén zónája máshol. A popsiját, derekát, medencéjét, tarkóját, fülét imádja ha nyalogatom, masszírozom. Minden nő más és más dolgokat szeret, ezért nincs hozzájuk egy általános "térkép", de ettől sokkal izgalmasabbak is. Tapasztald ki, kérdezd meg, beszéljétek meg.
2008. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Énis mindkettőt szeretem :D

Amugy meg... próbáld ki, úgyis szól, vagy eltolja a kezed/fejed ha nem jó....

2008. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
én nem szeretem a mellbimbós részt. A másik egészen izgató tud lenni :) a barátnőd meg tuti hogy szól, hogy mi nem jó neki :) én is szóltam a barátomnak hogy mi nem tetszik és így jó a szex. tudjuk mi jó a másiknak és mi nem. fontos, hogy megbeszéljetek mindent! sok sikert :)
2008. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de még mennyire:)
2008. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szeretik?? az nem kifejezés.. :D
2008. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 F Szilvia ***** válasza:
Nagyon szeretem ezt a kényeztetést.
2010. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!