Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden pasi érzi, mielőtt jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi érzi, mielőtt jön a sperma vagy az előváladék? Ha igen, akkor az milyen érzés?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem 'mielőtt', hanem 'mikor'. Isteni érzés, amúgy - ha jó társaság is van hozzá.
2008. okt. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Előváladékot nem szoktam érezni, és ahogy tudom nem lehet érezni. De a rendes magömlést azt mindig érzi az ember. Mint ahogy a nő és érzi, mikor fog elmenni.
2008. okt. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Jó érzés mikor jön a sperma, természetesen, mivel az már az orgazmus. Az előválladékot nem mindig érezni.
2008. okt. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ehhez pasinak kellett volna születned hogy felfogd. kb ez olyan mintha én lennék kíváncsi h milyen a szülési fájdalom! Az előváladék előtt amúgy néha szokott jópárszor lüktetni a farkunk és utána kezd el folyni.
2008. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Úgy hívják, orgazmus + lüktet a farkam.
2008. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Az előváladékot csak nagyon ritkán lehet érezni. A magömlés meg együtt jár az orgazmussal. Jó érzés, de csak másodpercekig tart, utána pedig hosszan tartó fáradtság jön. És nem az a jó érzés, hogy a sperma kilövell, hanem az izom-összehúzódások. A magömlés csak gyermeknemzésre jó, semmi másra.
2008. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!