Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehetett a baj, talan mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a baj, talan mar nem volt kedve?

Figyelt kérdés
Tegnap nalam volt a b.nom... ment minden jol, meg csak az elojatek ment, egyszer csak megszolalt a telefonom... kb. 30-40 masodperc volt az egesz telefonalas... fontos telefon volt, muszaj volt felvenni... utana visszamentem, hogy folytatjuk, de o mar nem kiwant, nem akarta tovabb... miert???
2008. okt. 11. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
tudod a pillnatnak van egy varázsa.. most azt a pillanatot elbaxta a hüje telefon...Amúgy velem is van ilyen. (lány vagyok)
2008. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen, akkor még benne volt a dologban,de a telefon megzavart és utána elillant a vágy. De még mindig jobb hogy szólt, minthogy utána csinálta volna hogy neked jó legyen és közben neki semmi kedve nem lett volna hozzá, szerintem.

Semmi probléma nincs, van ilyen. Máskor azért kapcsold ki a telefont.

2008. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg besértődött, van ilyen. A nők labilisak.
2008. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!