Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy lány megy be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy lány megy be egy szex shopba? A barátom nem hajlandó eljönni, pedig őt is érdekli a dolog.

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira érdekel, úgyis be fogsz menni.

Szerintem nem ciki. Ha jó a szexuális életednek, amit ott veszel, menj be, aztán vedd meg. Gondolom nem videózni vagy akciózni mész.

2008. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. okt. 11. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod béna. Nyugodtan menj be, egyátalán nem ciki.
2008. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én mentem már be szexshopba egyedül, és lány vagyok
2008. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem :D

ettől fuggetlenul én mindig neten rendelek :))

gyávanyúl vagyok, na :) (és lány)

2008. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer éreztem cikinek, amikor 1nap kétszer mentünk be. Hazamentünk az első vásárlás után és kitaláltam, hogy mék miket szeretnék, úgyh mentünk vissza, és több mint 50ezret otthagytunk, na akkor kicsit pironkodtam:-) De amúgy egyáltalán nem gáz!
2008. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Közben megtörtént a vásárlás is :)

Csak egy picit volt kényelmetlen számomra ez a dolog, de ahogy a boltba beléptem teljesen jól éreztem magam :)

2008. okt. 11. 21:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!