Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden pasi maximális meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi maximális meg akar felelni az ágyban, mint az enyém? Nem beteges ez?

Figyelt kérdés
Legyen szó orális szexről, szeretkezésről,neki nagyon fontos hogy orgazmusom legyen. Állandóan faggat nekem mi hogy jó. Persze ennek nagyon örülök, egyszerűen érdekelne, hogy ezzel minden pasi így van, vagy én vagyok ilyen szerencsés?:)
2008. okt. 8. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden szerelmes pasi ilyen :P

es igen ,szerencses vagy :)

2008. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki! énis ilyen vagyok, azért csinálom h neki jó legyen, én úgyis elmegyek a végén... :)
2008. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. betegesnek azért nem mondanám, de tény, hogy néha fárasztó a dolog, hogy szex közben is teljesiteni kell, mert az manapság már elvárás. miközben nem egy barátnőm mondta, hogy ne akarjak ennyire megfelelni, ők akkor is nagyon élvezik a szexet velem, ha nem mennek el, maximum utána kielégitem őket szájjal vagy kézzel.
2008. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igaza van az első válaszolónak... nálunk is így van... ez azt jelenti h nagyon szerelmes a pasi :)
2008. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a lenyeg nekem,hogy o elvezze, en igyis-ugyis elvezem...
2008. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!