Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az előző barátommal 6 hónapig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző barátommal 6 hónapig éltünk szexuális életet minden rendben ment de vele sosem volt orgazmusom. A mostani barátomat nagyon szeretem,viszont félek hogy ha arra kerül a sor vele sem fog menni.Ez nagyon nagy baj? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még félek vele közölni de majd úgy is meg kell vele beszélnem a helyzetet ha eljön az ideje,csak fogalmam sincs hogyan.Valyon miért nem sikerült még ,fog ez menni valaha?Hogyan lehetne rásegíteni? (18 éves lány)
2008. okt. 8. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te csinálod magadnak, akkor elmész?

Nyalás közben sem mentél el?

2008. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam hogy vannak olyan nők akik nem képesek a hüvelyi orgazmusra. Próbálkozzatok olyan pozzal, amiben a csiklot is ingerlitek!
2008. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
monddd meg neki szerintem, jobb ha előre tudja, mint h majd magát hibáztassa a végén!
2008. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ugyan az a bajom,mint neked! Valaki azt mondta,hogy a fogamzásgátlótól lehet ilyen,de nekem azelőtt is így volt,mielőtt elkezdtem szedni! Volt egy kapcsolatom,1 év 8 hónapig tartott,most van ...hát már lassan 7 hónaposak vagyunk a mostani barátommal,de én se mentem el egyikkel se sehogyan,mindegy mit,vagy milyen pózban csinálunk! Nekem egyedül megy,de csak csiklón keresztül... Nem tudom megmagyarázni,de sex közben nem érzek nagyon semmit,tehát még közel sem vagyok az orgazmushoz bármennyire is szeretném,és tudom,hogy őt ez zavarja,de nem beszélünk róla,ő nem hozza fel én meg nem merek erről beszélni. Félek,hogy le fog cserélni egy olyan lányra,akinek jó vele... Szerinted sosem jövünk helyre? :(
2008. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Szerintem először tapasztald meg magadon, hogy neked mi a jó! Ha erre rájössz, akkor tudsz neki segíteni, rá tudod vezetni, vagy esetleg meg is mondhatod neki. Sok nőnek először meg kell ismernie a saját testét, csak azután megy nekik.
2008. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hmm szóval akkor először nekem kell rájönni....nah jó de ha megvan hogy mondjam neki hogy mit meg hogy ha megmondom neki nyersen az hülyén jön ki :S

Az utlosó előtti válaszolónak:háát nem tudom valahogy csak sikerül majd,legalább is remélem mert ez így nagyon nem jó.Kezdek kicsit bepánikolni

2008. okt. 9. 18:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!