Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhes lehetek ha a párom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek ha a párom a fenekemben megy el?

Figyelt kérdés
léci segitsetek
2008. okt. 8. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
-.-" Nem!
2008. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Amenniyben a végbeled nincs összeköttetésben a méheddel, nehezen tudnám elképzelni ,hogy teherbe ess.Ennek ellenére mindenképpen használjatok óvszert az análnál, tudod,az nem csak a teherbeesés ellen véd. Meg mondjuk elképzelhető,hogy jobb lenne,ha várnál még egy kicsit,ha alapvető biológiai/anatómiai tényekkel sem vagy még tisztában... Inkább tályékozódj még egy kicsit,de te tudod.
2008. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy hallottam, hogy ha teszem azt kutyapózban csináljátok, és elmegy, utána mikor kihúzza a péniszét, odafröccsenhet/lecsuroghat, elvégre elég közel van egymáshoz a két nyílás. De erre nagyon nagyon nagyon nagyon NAGYON kevés az esély, gyakorlatilag nulla. Az óvszer használata ennek ellenére is ajánlott, mert ki tudja milyen fertőzéseket kaphat el a párod, aztán Tőle pedig Te.
2008. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Persze, anális szex után születnek a néger babák, nem tudtad?:P
2008. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Második válaszolónak: Te meg tanulj meg helyesen írni!
2008. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Mi a szart foglalkozol a helyesírással? Nem mindegy? Érted a lényeget, nem? Idióta...
2008. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

5. válaszoló: Tanulj meg a kérdésre válaszolni,nem pedig beszólogatni.Hidd el,érékelni fogják.

Ha meg nem tudsz válaszolni,ne írj csak azért,hogy írj valamit.

2008. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem amíg nem vagy ezzel tisztában és magával a szex-szel sem és hogy mitől, hogyan eshetsz teherbe, talán nem kellene az anális szex-szel vagy csak simán a szex-szel foglalkoznod!!!!!!!!!!!Gondolkodhatnál egy picit!!!
2008. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
NEM
2008. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
14%
ezt már én is meg akartam kérdezni!Köszi a válaszokat)Akkor mehet a seggberotty?:DDDD
2008. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!