Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mostani barátomnak igen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani barátomnak igen nagy a pénisze és nem tudunk szexelni! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok a barátom 19:) eddig egyszer feküdtem le valakivel, az előző csávommal aki 17.volt az első közösülésem aligha fájt, de jó sem volt... most összejöttem már pár hónapja ezzel a fiúval és ez a bizonyos második alkalom kegyetlen volt:( sokkal vastagabb a pénisze mint az előző barátomnak volt, vagy még én nem vagyok kitágulva eléggé? amugy eléggé nedves voltam.... csak az elejét dugta be és már majdnem sirtam, olyna volt mintha tovább nem is menne, ő is érezte és abbahagytuk! ebben az esetben mi a teendő?

köszönöm előre is a válaszokat! Edina


2008. okt. 8. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, a hüvely bármennyire ki tud tágulni, csak ha még a kezdetén vagy a szexuális életednek, akkor még ez nehezebben történik, de hidd el, ha próbálkoztok, egyre kevésbé fog fájni, egyre inkább hozzátágul a hüvelyed. Ne ijedj meg, biztos menni fog! Csak óvatosan és mindig egy picivel bejjebb... Vagy legyél te felül, úgy valahogy nekem is kevésbé fájt anno.
2008. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az előző pároddal nem szeretkezhettél olyan sokat,ha ez még midnig ennyire fáj. Tágítson előtte a párod az ujjával ,te meg próbálj meg minél jobban ellazulni.Próbálkozzatok,de scak türelmesen,menni fog az. Nálam egyébként a misszionárius póz válik be a legjobban fájdalommentesség szempontjából.(én is még kezdő vagyok,kisebb fájdalmakkal)
2008. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

HA 5 CM-ES A FARKA ÄTMÉRÖJE ANNAK IS SIMÄN BE KEL

MENNI NEKEM MINDIG SIKERÜL MERT NEKEM IS ANNYI

HA NAGYOBB AZ ELÉG RITKA

DE ANNAK SE KELLENE GONDNAK LENNI

MERT TÄGUL A PUNCI CSAK LAZULJ EL ÉS UJJAZON SOKÄIG

VAGY MEKKORA AZ A SZERSZÄM?

2008. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagy péniszből nem lehet lefaragni, igy a te hüvelyedet kellene egy kicsit tágítani. Újjazással, ellazulással.
2008. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aligha fájt? :D Ezt neked kéne tudni...


Amúgy tágítson előtte. Intsd türelemre :D

2008. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát szerintem itt arról van szó, hogy te nem hangolódtál eléggé a barátodra, és emiatt nem tudtál rendesen benedvesedni, ebből kifolyólag ő nem, vagy csak nagyon nehezen, nagy fájdalmak árán tud belédhatolni. Az előttem szólóknak igazuk van, a hüvelyed képes elég nagy mértékű tágulásra, szóval akkorára is mint a barátod pénisze, itt a te "hibádból" nem sikerül, abból, h nem voltál eléggé nedves, azon viszont hosszabb előjáték, esetleg több orális dolog nagymértékben segithet. Csak szólj a barátodnak, ha 19 éves valószinű érteni fogja ha megmondod neki hogy több kényeztetésre van szükséged
2008. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!