Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha eddig még nem volt orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig még nem volt orgazmusom, sem csiklói, sem hüvelyi, ha veszünk vibrátort, azt használva azzal lesz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell vibrátort venni, hogy legyen orgazmusod, azt kezelve sem fogod tudni, hogy mi a jó...Szerintem elég hozzá a kezed is, hogy kitapasztald, hogy a jó neked, aztán már idővel a pasival is menni fog a dolog!

Szóval szerintem felesleges venni.

2008. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerinten kényeztessen sokat orálisan a párod.
2008. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nagyon kicsi az esélye, mert az orgazmuskésségedet kellene fejleszteni előbb!

Petranova

2008. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Attól ,hogy veszel egy vibrit,még nem lesz orgazmusod.

Én ugyanebben a cipőben jár(ok)tam.Elég kitartó vagyok....Az én barátnőmet 3 év után tudtam eljuttatni a csucsra.Mindent csináltam,mindent vettem,semmi.Élvezi,tettszik neki,de ennyi.Aztán vettem pár ezer ft-ért egy rezgőt.Ezzel is kb a 30-ik alkalommal sikerült,de hirtelen.Még most is csak azzal megy a dolog.De legalább elérem a célom. :)Elég konzervativ a leányzo,de én pedig nem adom fel...Tehát előbb csak ismerkedj magaddal,nyúlj magadhoz,zuhanyrózsa stb...és előbb így legyen orgazmusod.Majd utána a vibri.Remélem segít ez a kis történet.

2008. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem magamtól sikerült elöször elérnem az orgazmust, csiklóorgazmussal... Próbálkozz.
2008. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!