Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal először voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal először voltunk együtt pár napja, mindkettőnket a másik volt az első. Viszont nem ment minden úgy ahogy "elterveztük". Tulajdonképpen nagyon hamar elment. Mi lehet a problémánk?

Figyelt kérdés

Fél attól, hogy én ezért elhagyom őt, mert nem tud nekem mindent megadni.

Ez egy betegség is lehet? Mit tegyünk ellene? Mit csináljunk? Segítségeteket előre is nagyon köszönöm! 16 éves lány.


2008. okt. 7. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj, a fiúk az első együttlétnél nem bírják sokáig. Az én barátom is amikor elvesztette 5 percig sem bírta és elment. Szóval nem kell aggódnotok, ez nem betegség. Majd belejöttök:) Sok szerencsét!:P


Lilu

2008. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nem hallottátok még az örök közhelyt? az első magy százalékban senkinek nem olyan mint tervezi, és ez természetes, azért az elsőt senki sem rutinszerűen csinálja. teljesen normális szerintem, hogy elsőre hamar elment, hiszen új volt számára az érzés. de ezen tud változtatni, sőt maga fog rájönni egy-két szeretkezés után, hogy ha ügyes, irányítani tudja, hogy mikor menjen el, de erre is vannak megoldások, például, legközelebb, ha érzi, hogy elmenne, akkor lassítson le, váltson testhelyzetet, ahol kevesebb inger éri, vagy legalább is próbálja meg, előbb utóbb rá fog érezni. Ez akkor lehet probléma, hogy ha már huzamosabb ideje ez folyik, de szerintem azért még a kezdő idpszakban teljesen normális, és nem hiszem h emiatt elhagynád, mert ezer más ut van ahogyan téged kielégíthet, meg amugy, is oké elment, megpihen, és mehet a következő menet, addig meg téged szinten tart:Dsok sikert
2008. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!