Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám késleltetni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám késleltetni az oragzmust szex közben?

Figyelt kérdés
22éves ffi vagyok
2008. okt. 7. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
idonkent valts testhelzetet, esetleg kevesbe olyan jot, amikor nem olyan sok inger er, ugymond pihenj egy kicsit es addig a lanynak mehet tovabb, csak neked kevesebb jut, es utana megint, aztan ha ujra erzed h jon, akkor megint lassits le.amugy ha igy csinalod, akkor szerintem a vegere nagyon jo lesz:)
2008. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj sokat. Úgy egyrészt megtanulhatod, másrészt meg minél több ideje maszturbáltál annál könnyebb elélvezned.
2008. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

sztem meg ne maszturbáljon sokat, mer aztán megha a csaj megtudja, lehet befordul, hogy de mért maszturbál ennyit a pasim, mikor szexuális életet élünk?

amit az első válaszoló írt, az hasznos, és sztemis az a legjobb ötlet, nempedig a maszturbálás

2008. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Az előttem szólónak! Ne maszturbálj! Ne legyél már ennyire prűd! Jah! hogy nem vagy prűd! Akkor mi vagy? Egy tökéletes ember, aki nem maszturbál! Hagyjuk már ezt, hogy ne maszturbálj stb! A nők azt javasolják a lánynak, hogy ne nyelje le a pasi spermáját,még a szádba se engedd, vagy azt írja pár csaj, hogy soha nem maszturbált mert nekik elég amit a férjüktől kapnak és ugyanez a pasikkal. Nem verem ki mert megkapok mindent a páromtól! Ó ti túl tökéletesek! Mi lenne a világon nélkületek? Kihalna az emberiség! Ne kapd be,ne engedd a szádba,ne maszturbálj és még azokat is megszóljátok,akik a saját nemükhöz vonzódnak! Kik vagytok ti? Ítélkeztek mások felett? Másszatok már le közénk egy kicsit!
2008. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj másra :) Párom mondta, hogy néha már olyanokon kezd gondolkodni, hogy milyen alkatrészei vannak a traktornak és akkor kicsit elvonja :) Amúgy meg gyakorolni is kell maszturbálással. Kb úgy, hogy felosztod az élvezetet szakaszokra, 0-10ig. 0 a kezdet, 10 az elélvezés, 9 pedig ahonnan már nincs visszaút. Próbálj meg 8nál megállni, pihenni, majd kezd újra és megint állj meg és ezt igy csináld.
2008. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző előtti válaszolónak.

azért mert aztmondom h ne masztrubáljon az nem prűdség, de van amikor csak ártani lehet a maszturbálással, nem önmagának persze, mert aza 2 perc az mindent megér ugye...

egyébként mer igenis lenyelem a spermát és sosem tanácsoltam senkinek h ne nyelje le, leszarom a másneműekhez vonzódókat, és sosem mondtam senkinek h ne engedje a szájába a péniszt.

2008. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!