Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A maszturbálástól lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maszturbálástól lehet valami bajom? Elveszthetem tőle a szüzességem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hat attol fûgg mivel csinalod, mert ha egy 20 centis vibratorral, akkor bizony igen, de amugy, ha semmi nem kerul be, azaz csak a csiklot izgatod az se nem karos, se a szuzhartyadhoz nincs koze.
2008. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
hátha tiszta kézzel csinálod, a csiklódat izgatod, bajod nemlesz tőle. csak arra vigyázz h amíg nemélsz szexuális életet sztem túlsokszor nenyúlj magadhoz, mert aztán ha pasid lesz és ki akar majd kézzel elégíteni és nemúgy csinálja mint te, lehet nehéz lesz elmenned, aztán megmajd jönnek a problémák, hogy de miért nem, szegény srác befordul, és jön majd a kövi kérdés ide, hogy: a barátom nemtud kielégíteni kézzel, csak én saját magamat. mit tegyek?
2008. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
addig szűz maradsz még nem fekszel le egy fiúval vagy ha fiu vagy akkor 1lánnyal
2008. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
IGEN, ha beléd mászik egy axolotl és nem jön ki soha . és puszit is ad!
2008. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!