Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmnek fáj a szex minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek fáj a szex minden pózban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vettem el a baratnőm szüzességét 1 hónapja nagyjából, azóta rendszeresen volt szex (heti 3-4 éjszaka) de neki a mai napig fáj, első együttlétnél be se tudtam tenni, annyira összeszorult alul, másnapra rá igen, de nagyon sírt közbe, így nem volt kellemes nekem se:(.

Felizgultsággal nincs gond, elképesztően nedves, de extrém szűk, egy ujjam szorítja a puncija, 2 akkor fér be nehezen, ha jó sok előjáték van előtte. A probléma itt kezdődik. Nem vagyok egy extrém méret de a sors túl vastag pénisszel áldott meg (17/6). És nemtudom mitévő legyek próbálkoztunk sikosítóval, mindennel:( de semmi sem használt eddig. Emiatt nincs sok szex már, barátnőm már nem is akarja mert nem szereti hogy fáj neki:( szóval én magam alatt vagyok. Mit tudnék tenni? Én 19, ő 17.



2016. dec. 14. 00:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Úgy látom barátnőd is járt már itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Sírt mert annyira fájt neki és te tovább dugtad? semmi emberi érzés nincs benned.. sajnálom szegényt. egyébként az első néhány alkalom kellemetlen utána jobb lesz.. De ha sehogy se jó akkor valószínűleg szexuálisan nem illetek össze mert neked túl vastag... Inkább ne kínozd szegényt.. Így egy életre meg utáltatod vele a szexet.. Ahhoz meg még túl fiatal hogy örök élet + 2 napra el felejtse a szexet és ne akarja... 22 L
2016. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Elmondom, hogy a brátnod RETTEG a szextol, amit TE váltottál ki nála, azzal hogy eroszakkal megcsináltad/od.


Hagyd már békén szegény lányt, hdd találjon olyan valakit, aki a saját élvezete helyett, mellett rá is figyel.

2016. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na pajti megkaptad valszt mivel "megeroszakoltad" nod ennnek sex temanak igy lottek jobban szeret teged mint hiszed Viszont ez mar elbuktad vagy masik nod lesz vagy kicsapod mert egy " megeroszakolt no" nem legjobb kapcsolati alap
2016. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!