Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nagyon szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon szeretné hármasban, és én is, de nekem nincs hüvelyi orgazmusom, csak orál szex alatt tudok elmenni, és félek, hogy rosszul érezném magam, hogyha a másik lány elmenne. De a barátom nagyon szeretné kipróbálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy várnom kellene addig, amíg megtanulok aktus közben is elmenni (Kegel-gyakorlat), de mi van ha soha nem lesz hüvelyi orgazmusom, akkor bele se vágjak?
2008. okt. 7. 09:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Mély a kapcsolat, mi? Ha igazán az lenne, soha nem engednéd, hogy egy másik lánnyal szeretkezzen. Én nagyon szeretem a párom, és nem bírnám elviselni, hogy egy másik lánnyal legyen, főleg, hogy én is ott vagyok. Nem félsz attól, hogy az a másik lány szimpatikusabb lesz neki,mint Te. Ha igazán szeretnéd, nem engednél iyeneket, én ezt mondom....
2008. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Én is ezt mondom, mint az előttem hozzászóló, én sem bírnám elviselni, de ettől még teljes mértékben odaadónak érzem magam (csak mert vki írta, h. nagyon kevés lányilyen "odaadó"), sőt, még a barátomnak is rosszul esne (mégha mindenkinek néha eszébe is jut h milyen lenne 2 emberrel 1xre), h. ennyire nem érdekelne engem, h. ő egy másik lánnyal van... De ha neked ez nem okozna fájdalmat, még akkor se értem, mert mi van, ha a másik csaj simán elmenne akárhogyan, a barátod fejében biztos megfordulna, h. őt könnyebben ki tudja elégíteni, mint téged stb... Komolyan mondom, nem is értem. Ha nem írtad volna, hogy komoly, mély kapcsolat, akkor értem, oké, nincs mit veszíteni. De így... Persze, csomóan írják, hogy jaj de jó meg de jó csaj vagy h mit meg nem teszel 1 férfinak meg belevaló vagy meg de irigyelnek bennetek. Csak abba nem gondolnak bele, hogy ez egy kapcsolat, érző emberekkel. (Az érzőt értsd, h. megvannak nektek is azok a tulajdonságaitok, mint mindenkinek pl. akármennyire is jó bulinak tartod, most őszindén mondd azt, h. ha megvolt, utána nem fordul meg a fejedben, h. az a lány miben jobb mint te stb...) Ja, és még annyit, h. ha ennyire fiatalon szükségetek van másokra, h. ne laposodjon el a szex, akkor az már régen rossz.
2008. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

Néhány észrevétel:

1. sokan említitek, hogy nem szeretnétek, ha a szemetek láttára lenne a párotok más lánnyal. Ezek szerint az oké, ha a hátatok mögött csinálja?

2. "Ha igazán szereted"-szöveg... a szeretet nem egyenlő az önzéssel és kisajátítással.

3. Miért kéne félnie attól, hogy a másik lány bármiben több vagy jobb nála? Ilyen csak az alacsony önértékelésű emberek fejében fordul meg, akik ebből kifolyólag a párjukban sem bíznak.

4. Az, hogy egy pár harmadik felet is szeretne bevonni az együttléteikbe, az vajon miért enged arra következtetni, hogy nem elegendőek egymásnak?

Párommal mi is harmadikat keresünk épp most (nem könnyű), de mi a következőképpen fogjuk fel: ez egy JÁTÉK. Nagybetűs. Aminek az a célja, hogy kölcsönösen (értsd, mind a 3 fél) minél nagyobb élvezetet okozzunk egymásnak. Ez nem rólam szól, nem a páromról szól, sőt, nem is a másik lányról, illetve egészen pontosan mégis, mivel mindannyiunkról. Ennek nyilván van néhány feltétele: a legfontosabb a bizalom. Bízzál elsősorban magadban, a párodban, és nem utolsósorban a másik lányban, akit a legintimebb szférátokba engedtek. Igazából ezután pont nem félnék attól, hogy a párom megcsal. Mi értelme lenne, ha otthon ilyesmit kap? :)

2009. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

1. Ezt meg ki mondta neked? Ha A nem, attól még nem biztos, hogy B igen...

2. Akinél már csak szeretet plusz vonzalom van, annál lehet... De az igazi szerelem (a szertettel ellentétben) bizony önző.

3. Attól, hogy nem fordul meg a fejlben, attól még elég könnyen megtörténhet. És inkább annak nem túl jó az önértékelése, aki úgy gondolja, hogy ha a szeme láttára dughat mással, akkor nem akarja majd megcsalni.

4. Egyértelműen igen. Teljesen logikus: ha kell más is, akkor nem elegek egymásnak teljes mértékben. Különben nem kéne a mással való játék.

2009. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarlak meggyőzni :)

Valószínűleg nem is tudnálak, ahogy Te sem engem. Ezeken (a hármas veszélyein) én már mind átrágtam magamat.

Ha folyton attól rettegek, hogy mikor kit talál majd jobbnak nálam, attól senkinek nem lesz jobb, ha "eltiltom" mindenkitől, attól csak inkább menekülni szeretne (ahogy a legtöbb pasi). Plusz bármikor jobbnak találhat a hátam mögött is bárkit, csak akkor legfeljebb a hátam mögött teszi meg... hát akkor inkább velem együtt :)

Sokan -úgy látom- félreértitek a hármas fogalmát. Ez nem arról szól, hogy ketten kényeztetjük/szolgáljuk a partneremet. Hogy neki van szüksége 2 lányra. Nem. Ez egy olyan játék, ahol minden fél két másiktól kap kényeztetést. Én ugyanúgy, ahogy a párom, s ahogy majd a másik lány is.

Párom pontosan tudja, hogy az, hogy belemegyek, nem jelenti azt, hogy ezután zöld az út akár a hátam mögött is más lányokhoz, hogy nem érdekel, kivel mit csinál. De ebben a helyzetben ÉN fogok irányítani, ő is csak addig mehet el, ameddig én jónak látom (illetve a másik lány). És ezután, hogy ekkora szabadságot kap otthon, hogy partner vagyok számára a "csajozásban", tényleg teljesen értelmetlen bárki máshoz menni. Ha pedig mégis megteszi, tudja, mi lesz a következménye. De nem fog :)

2009. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy vki nem hármasozik, attól még nem biztos, hogy megcsalják a háta mögött.

Amúgy a legtöbb férfinak is csak addig nagy a szája, amíg arról van szó, hogy lány legyen a harmadik. Amikor a barátnő azt mondja, hogy akkor utána próbálják ki 3. fiúval is, na akkor már nee mert "az teljesen más". XD:P

Amit te írsz az mind szép és jó, de hol találsz olyan lányt, akiben 100%an megbízhatsz? Én ha a legjobb barátnőimmel csinálnék ilyet, utána nem tudnánk ugyanúgy egymásra nézni szerintem, viszont más idegen csajban meg biztos, hogy nem bíznék meg. Mondjuk nem is keresek senkit, csak így belegondolva... Felizgulva meg minden, semmi garancia nincs rá, hogy minden úgy lesz, ahogy te akarod/eltervezted.

Amúgy fura, mert én max azt vállalnám be pont, hogy ketten kényeztessük a barátomat. De ennyi. Mert azt már nem nézném jó szemmel, hogy mást dug meg helyettem. De azt persze ő sem bírná elviselni, hogy én más pasival is vagyok. Úgyhogy innentől kezdve tárgytalan a dologXD Mondjuk nincs is ilyen igényünk. Szóval inkább az számít, hogy mindkét fél ugyanúgy álljon hozzá a dologhoz.

2009. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy egyetértünk :)

Érdekes, nekem nincs igazán igényem a 2 férfi-1 nő felállásra, de az is igaz, hogy a párom abba sosem menne bele :) De ezen nem fogunk összeveszni, mert ez engem tényleg nem izgat különösebben.

Szépen fokozatosan fogunk ebbe belemenni, hisz nekem is ez lesz az első (páromnak már korábbi kapcsolatában volt ilyen tapasztalata). Elsőre ő nem is akar mindent, csak hogy én ismerkedjek a szituációval, a másik lánnyal. El tudom képzelni, hogy valamilyen szinten elveszítjük a fejünket, de azt nem, hogy ha valamiről biztosan érzem, hogy nem akarom, akkor azt figyelmen kívül hagyná. Épp ez is a bizalom kérdéséhez tartozik.

Jó ideje agyalok már ezen, én is túlestem azon is, hogy a barátnőimmel magamat nem tudnám elképzelni, idegen csajjal meg a páromat, de sikerült kedvet kapnom hozzá :)

És ami még fontos: nem helyettem dugja a másikat :) Őt is, és engem is, és mi egymást kényeztetjük, és mi Őt kényeztetjük, és Ő minket... már annyiszor elképzeltem, egyre jobban vonz :)

Direkt szép, hogy minden kérdésemet, parámat megoszthatom vele. És egyáltalán nem érzem azt, hogy azért kellene valaki más is, mert egyedül én már felizgatni sem tudom (mert nem is így van :) de ha így lenne, nem harmadikat keresnénk, hanem szépen elbúcsúznánk egymástól).

De ez is egy olyan dolog, hogy ha izgatja mind a két felet, akkor érdemes kipróbálni, a legteljesebb odafigyelés, egymásra figyelés és körültekintés mellett, és ha bejön, akkor az csak jó, ha pedig nem... akkor többé ilyen nem lesz, és ennyi. (arra valahogy nem számítok, hogy a kapcsolatunk rovására menne a történet. ha nem úgy alakulna, ahogy vártuk, azon is túl lennénk valahogy :)

2009. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Uhh nekem túl nagy az igazságérzetem és ha azt mondaná a 2 férfisre, hogy nem, akkor a 2 nős sem. XD Mondjuk engem nem is izgat az, hogy mindent. Hanem mondom, csak hogy ketten egy vkit kényeztetni max. Én még mindig úgy érzem, hogy a szerelem túl önző ehhez. Csak kiváncsi vagyok a világra és más, nálam idősebb (gondolom...) emberek értelmes véleményére meg főleg tapasztalataira. Informálódni azért nem árt:) Majd írd meg, ha akarod, ha mostanában lesz ilyesmi élményed:D Amúgy az tök jó, ha gyorsan túl tudnátok lépni az ilyen dolgokon. Mi mindketten pont hogy nem ilyenek vagyunk, ezért se tudnám igazából a jövőben se elképzelni ezt a dolgot.
2009. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyivel vagyok idősebb (26 vagyok :), de elhiheted, volt idő, amikor pontosan ugyanúgy gondolkodtam róla, mint Te :)

De ez megváltozott, és sikerült kiemelkednem ebből a szemléletből, amiben voltam, hogy ÉN, meg az ÉN PASIM, meg egy MÁSIK lány... és csak arra figyelni, hogy mindhárman mennyit kaphatunk egy ilyen helyzetben.

Ha bármi ellenérzésem kialakul közben, TUDOM, hogy bármire nemet mondhatok, rengeteget beszélgettünk, és ez a hozzáállás a párom részéről az, ami biztonságot ad nekem ahhoz, hogy -úgy érzem- veszítenivaló nélkül kipróbáljam. Elsőre úgyis az lesz a lényeg, hogy én megtapasztaljak egy másik lányt, ami nekem is teljesen úgy lesz, erre még a párom is azt mondta, hogy ő elsőre nem is akar jobban belemenni, inkább hagy bennünket kibontakozni, tehát van néhány előre lefektetett alapszabály (az egyik az, hogy én diktálok, én irányítok, ha oda jutunk, ebből mondjuk nem engedek :), de ezek nagyon rugalmasak, úgyis minden menet közben alakul ki :)

Nagyon fontos nekünk az is, hogy nem egy "harmadikat" keresünk az ágyunkba, hanem egy olyan embert, akivel barátilag is jól érezzük magunkat, bármilyen helyzetben, legyen az egy jó program, kirándulás, mozi, iszogatás, beszélgetés, szóval, hogy meglegyen a kellő szimpátia és összhang.

Persze, ha megvalósult, nagyon szívesen ejtek róla pár szót, hogy mik a benyomásaim ezzel kapcsolatban. Akkor már a tapasztalati oldalról :)

2009. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Oké, kiváncsi vagyok!:)
2009. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!