Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél éve van egy csodaszép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve van egy csodaszép barátnőm! Csak egy baj van vele! Szimpla szexen kívül ne vállal be semmit (orális egyebek)! Még ahhoz is prűd hogy hátúról szeretkezzünk! miért van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 01:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Az nem is olyan nagy baj hogy ő nem kapja be!

De én szívesen kinyalnám!!

2008. okt. 7. 01:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány éves a hölgy, de vannak lányok akiknél egy kicsit kényesebb dolog. régen én is szégyenlős voltam, de idővel megváltozott.sok lány pl fél h nem jó izű stb, szerintem, erre a bnődnek kell rájönnie, h bizhat benned, stb. te esetleg kicsit oldhatod a feszültségét, és el is mondhatod neki. régen én is szégyeltem hátulról, ma imádom,próbáld meg esetleg azt is kicsit meghitté tenné, mitomén először próbáld úgy hogy hason fekszik, te meg rajta, hogy kicsit közelebb légy az arcához.sok lány továbbá a fiúk orális kielégítésétől is fél, ezzel is voltam így. erőltetni nem lehet, neki kell éreznie azt, hogy nem ciki ezt csinálni, hinnie kell h jól tudja csinálni és tetszeni fog neked. esetleg kérheted h ne élesbe csinálja, hanem csak egy puszit adjon rá először, simogassa. aztán majd kedve tartja menjen tovább.
2008. okt. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Vannak ilyen hisztis lányok, aztán egy idő után rájönnek, mi a jó.

Beszéld meg vele, hogy miért nem, és előre szögezd le, hogy a "csak" "azért" "mert" válaszok nem elfogadhatóak.

2008. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ettol miert hisztis egy lany, de az elottem szolo biztos tudja, sztem semmi gond nincs azzal ha valaki gatlasos az elejen, es nem megy bele mindenbe, az elozo valaszado biztos ilyen tipus. nyilvan azert felev utan valami nyomos oknak kellene lenni
2008. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexben semmit nem lehet erőltetni.Csakis az elfogadható,ami mindkét félnek örömöt kielégülést okoz.

Adj neki időt,talán tapasztalatlan is még a hölgy,hátha megjön a kedve hozzá.A férfi hozzáállásán,gyengédségén,odafigyelésén nagyon sok múlik.

Aki egoista a szexben az nem érdemel mást,mint max guminőt,mint a második válaszoló.

Figyelj rá nagyon oda,talán a nevelése,a családi háttere is okozhatja,hogy nem nyitott ezekre a dolgokra.De lehet ezeket oldani,rá lehet vezetni szépen óvatosan,hogy ezek nagyon jó,és élvezetes dolgok.Próbáld meg először csak Te úgy,hogy ne várj viszonzást,ha nagyon nem szeretné akkor egyenlőre hagyd a dolgot,de beszéljetek mindenképp róla.


Remélem változni fog,sok sikert,üdv

2008. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Légy férfi!

Mondd meg neki hogy mit akarsz...és tedd is meg!:D

2008. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem az a gond h nem vagyok férfi mert már többször beszélgettünk róla!caka még valamiért ne szeretné!
2008. okt. 7. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok.

Vedd őt rá:)

Akármit meg lehet tenni, még a legaranyosabb szűzkislányból is simán ki lehet hozni az ordask*rvát!

Erős megfogalmazás volt, de ez így van.

Nem beszélgetni kell róla, megmondod hogy mit akarsz és meg is csinálod:) (old föl a gátlásait, a végén rájön hogy nem is volt olyan rossz)

Csak keményen!

Hajrá!

2008. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak: Én is undorodom a szájjal való kielégítéstől, és ha a párom egyik nap csak bejelenteni, hogy most na azért is megcsinálom és kész, lehet, hogy aznapra annyi lenne neki. Parasztság csak azt mondani, h. "ezt akarom, meg is csinálom"... A lányok nem egészen úgy működnek, mint a fiúk, ezt meg kellne végre érteni! Nem mondom, hogy én se fogom soha csinálni, csak még érnie kell a dolognak. A szeretet vársz türelmesen...
2009. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!