Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Syasztok!Van egy nagy problémám,az hogy még soha sem van valami tanácsa az légyszi írjon oké?!volt orgazmusom senkivel sem,azt sem tudom milyen lehet,pedig már nagyon szeretném megtudni.Mi lehet a baj velem?A mostani barátommal már lassan 2éve vok együtt,de még egyszer sem volt orgazmusom,nagyon rossz,mert nem tudom,hogy milyen!Akinek szintén van ilyen próblémája és
2008. okt. 6. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha maszturbálsz akkor van ?
2008. okt. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először magadnak kéne egy orgazmust összehozni. simogasd a csiklódat, vagy akár a zuhanyrózsával is kényeztetheted magad. ha te már tudod, mi a jó neked, akkor a barátodnak is meg tudod mutatni.
2008. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A barátod béna, te meg nem segítesz neki.
2008. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy?Sexuálisan érettek vagytok vagy csak próbálkoztok?Összeilletek sexuálisan? A nők később kezdik élvezni a sexet. Nekem sose voltak orgazmus problémáim de pl:2 hete mentem el először hátulról a 15 év alatt(32 éves vagyok) és azóta rendszeresen összejön és csodálatos.Másik ok,hogy nem vonzódsz sexuálisan a partnerodhoz csak nem vallod be magadnak.A nőknél gyakori nálam is volt,hogy nem elég jó pasi volt az illető és nem nedvesedtem persze a pasik farka se áll mindenkire ami nem is elvárható hisz sokfélék vagyunk.Mérlegeld a kapcsolatotokat is.
2011. szept. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy lehetséges ok.Önző a partnered és nem figyel rád.
2011. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne ennyit görcsölnöd rajta.Ha kívánod erősen a sexet ill.a partnered élj nemi életet ha csak a másik kedvéért akkor ne görcsölj még nem lehetsz lekésve.Idővel megjön a vágy és az orgazmus.Ha izgat a maszti akkor csináld ha ahhoz sincs kedved akkor majd egyszer.Én úgy kezdtem.
2011. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!