Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nagyon várja már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon várja már hogy megengedjem neki az anális szexet. De én nagyon félek tőle. Mert fáj meg stb. a széklet nem jön ki akkor amikor análisan kielégit? Nem fáj? Nem lesz ciki? Majd megszokom 1x?

Figyelt kérdés
8 hónaposak vagyunk és nagyon szeretem és mindent meg szeretnék tenni h jol érezze magát velem... még ez árán is... csak félek elszánni magam... mert félek attol is h ha ezt megengedem neki akkor nem lesz már semmi izgi bennem és megun:S
2008. okt. 6. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
szerintem lassan haladjatok. először csak szex közben dugja be egy ujját a popsidba, természetesen sikositó használatával. ha neked tetszik az élmény, akkor egy ideig ezt gyakoroljátok (pár alkalom), utána meg lehet próbálkozni két ujjal is. ha az is jó, akkor mehet minden. három dolog fontos: lazulj el, használjatok sok sikositót, és csak olyasmit tegyetek, ami mindkettőtöknek jó. ha a pasid annak ellenére akar veled anális szexet, hogy tudja, hogy az neked fáj, akkor nem szeret igazán.
2008. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%

szerintem az análba ne megy bele ha félsz tőle!

(nem lehet kellemes egy nőnek)

2008. okt. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szimplán tájékozódj mielőtt bármit is csinálnál...xd
2008. okt. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

mindneképpen először csak újjal próbálkozzatok, mikor már rákerülne a sor, akkoris először az újjával csinálja. a síkosító tényleg elengedhetetlen, ha ellazul nemlesz kellemetlen. ha pedig mégis az, akkor szólj a barátodnak h még nemjó, olyat smemiképp necsinálj ami nemesik jól.

de ha ennyire ódzkodsz tőle, akkor inkább netedd meg. először ezért próbáljátok újjal, és majd akkor jobban feltudod mérni h akarod a vagy sem. ha mér érzel vmiféle késztetést, akkor bele lehet végni.

attól meg nefélj ha ezt megengeded neki akkor nemlesz benned semmi izgi, nemettől vagy neki izgi h még nem elégített ki análisan...

a széklet nemfog kijönni. de sztam akkor csináljátok mikor előtte már elintézted a wc-n, és azért ne rögtön utána. kisebb elszineződések lehetnek, de nemlesz ciki.

2008. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Én azt gondolom, ha a barátod igazán szeret téged akkor megérti, ha te még nem szeretnéd. Az én férjem is imádja, de nekem fáj (egyszerűen bmit csinál nem tudom elengedni magam, mert sztem természetellenes), így megérti ha csak ritkán csináljuk. De én is tekintettel vagyok rá, h ő szeretné ezért néha kötélnek állok. Ha még nem érzed magad felkészültnek rá, akkor várjatok még egy picit. Ezt neki is meg kell értenie.
2008. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én mondjuk magamból indulok ki.ehhez szerintem nagy bizalom kell és még korai ha csak 8 hónapja vagytok együtt.egyébként én pl. nagyon szeretem így csinálni egészen más így elélvezni, de kell hozzá a fokoztosság-ahogy az előttem szólók írták-és a bizalom.
2008. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!