Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem birom a barátnőmet szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom a barátnőmet szex alatt kielégíteni! Ujjazással+ a nyelvemmel simán elélvez! Pedig ő is meg én is nagyon élvezzük a dolgot! én magamat hibáztatom! Mindkettőnknek a másik volt az első! Mit tegyek hogy ő is elélvezzen szex közben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts, majd belejön a dologba. Ha görcsölsz, nem fog menni. Meg kell szoknia téged.
2008. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hóóó, lassíts! Nem születik egyik ember sem szex tudással. Ha elsők vagytok egymásnak, csak figyelnetek kell a másikra. Nem egyből szex legyen. foglalkozzatok még többet az előjátékkal. Kérd meg, segítsen, mi jó neki, te meg figyelj minden apró jelzésére. Nem kell kitalálnod látatlanban mi jó neki. Legyetek türelmesek és meglátod mosolyogni fogtok egymásra mikor a legboldogabb percet élitek át együtt!
2008. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
81%
Én a Kegel-gyakorlatokat ajánlom a barátnődnek! Nézzetek utána, érdemes!
2008. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én 11 éve szexelek de még nem jött össze hüvelyi orgazmus!

És már nem is érdekel,mert minden pasi aki megfordult az életemben kényeztetett,úh.ne hibáztasd magad!

A nők többsége képtelen a hüvelyi orgazmusra!!!

Vagy fogj egy vibrátort,hátulról az oldalatokon fekszetek,beléhatolsz és tedd a vibrit a csiklójához:-)

2008. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

G pontot izgasd.(+ vedd rá barátnődet hogy szex közben ne járjon semmi a fejében)

Úgy nagyobb az esélye arra hogy összejön. Utána már könnyű lesz mivel "megtanulja a barátnőd hogyan kell elélvezni".

Nem fog elsőre összejönni, de ne keseredj. Nekünk is kb 2-3 hónap volt mire összehoztuk.

2008. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ugyanez volt a helyzet 1 évig...volt hüvelyi orgazmusom,de az ujjától..ez kicsit fura,igen...aztán egy tök váratlan helyzetben,pózban egyszercsak sikerült és onnantól kezdve ráéreztem...és persze az Ő hiúságának is jót tett...egyébként én előtte is meg mostis úgy gondolom,h ha van orgazmus annak is örülni kell az csak plusz ajándék ha együtt,sex közben élhetitek át
2008. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!