Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm G pontját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm G pontját izgatom, nem lesz tőle orgazmusa, csak olyan, mintha pisilnie kellene, mit tegyek, hogy elmenjen az ujjazástól?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
szolj a bnodnek h ha azt erzi h isilnie kell az jo. eleinte nekem is igy volt es azt hittem telleg pisilni kell, ciki nem ciki mig kaptunk egy felvilagosito fuzetet a suliban aiben az volt h elozmeny erzes h pisilni kell. ilyenkor ne ijedjen meg, hanem nyugodtan csinaljatok tovabb es jo lesz. de ne csak a g pontjat izgatsd, mar ha az telleg az mert azert ez egy orok rejtely, hanem mindenhol kivul-belul
2008. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenki képes elmenni így.Ha nem sikerül marad a csiklóorgazmus.
2008. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
azért ezzel vigyázni kell, mert az olyan mintha pisilnie kéne-ből lehet azlesz h pisilnie is kell. szal ilyenkor nemkell erőteljesebbre venni az újjazást...:)
2008. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
A g-pont izgatásával valóban olyan érzése van a nőknek, hogy pisilniük kellene, de nem vizelet jön hanem hüvely váladék ami akár 2-3dl is lehet. Azt tanácsolom, hogy ha izgatod a barátnődet az engedje ki a váladékot, valójában ez a hüvelyi orgazmus. Jó szórakozást!
2008. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy "csak" ezt érzi, nem jut el az orgazmusig. Lehet, hogy rövid ideig csinálom, kb. 5-10 percig, tovább kellene, vagy nem olyan erősen, vagy hogyan csináljam?
2008. okt. 6. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

hát erősen semmiképp se csináld, az 5-10 perc meg télleg lehet kevés.

énois szoktam olyat érezni h pisilni kell, deha tovább csinálja akkor télleg kelleni fog, és nekem nem hüvelyváladék jött a wc-n:)

2008. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

NYALOGASD KÖZBE A CSIKLOJÄT SIMOGASD A FENEKÉT A MELLEIT AMIHEZ CSAK HOZZÄFÉRSZ

ÉS 10 PERC KEVÉS SOKSZOR FÉLORA IS DE MEGÉRI MAJD MEGLÄTOD

2008. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért kell pisilnie mert nem üres a hugyhólyag viszont a G-pont nyomásával, azt ingerled, így ha nem teljesen üres a hugyhólyag, pisilnie kell majd. Mondd meg neki h. előtte vonuljon el WC-re ;)
2009. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!