Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha a barátom újjaz akkor bevérzek? Talán túl erősen csinálja?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt te érzed... vagy a szűzhártyádat sértette föl. Esetleg másfél centisek a körmei.
2008. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek rövidek a körmei, de ha élesek, attól tudsz vérezni. Nem feltétlen fogod azonnal érezni.
2008. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de már nem vagyok szűz fél éve élek szexuális életet nem hosszúak a körmei és ez már nem az első alkalom hogy bevéreztem :(De most azon vagyunk hogy a G-pontomat izgassa mert még nem éltem át orgazmust hüvelyen keresztül csak csikló orgazmust!! de ha fél óráig újaz akkor bevérzek :(
2008. okt. 6. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem megfelelő a nedvesítés. Ha fél óráig ujjaz akkor feltételezem nem valami nagy szám a dolog, feltételezem hogy akkor túl sok természetes síkosító anyag sincs jelen. Enyhén kiszáradsz odabent és úgy sokkal könnyebb felsérteni. Nem kell ahhoz feltétlenül hosszú vagy éles köröm, ha valaki nem érzéssel csinálja. Az ujjazást csak mértékkel csináljátok.
2008. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, sztem túl sokáig is csinálja, meg erősen is, ezt nemfeltétlen érzed h erős, csak utána vérzel. meg lehet h hevesen is, és rossz helyre ér, ott nagyon sok a vékony hajszálér, simán felsértheti az egyiket.

de ezzel vigyázni kell, az nemtesz jót ha túl sokszor sért fel ott, szóval ezzel vigyázzatok

2008. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy szerintem a nagy igyekezetben szegény össze-vissza csinálja. És mindehol igazt csak nem a G-pontodon. Mert ha egyszer megtalálja, akkor 2 másodperc és élvezel. Csináljátok egy kicsit lassabban és finomabban, csak keresgéljetek, aztán lehet gyorsan.

Petranova

2008. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a nem mind1,h milyen menyniségű aza bevérzés?! kis elszineződés majdnemhogy természetes,mivel az ujja sokkal erősebb,keményebb és célzottan működik,nemúgy,mint a pénisze...ez okozhat enyhe vérzést
2008. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!