Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nemtud felizgulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nemtud felizgulni mit tegyek?

Figyelt kérdés
már 3hónapja 1ütt vagyunk és nemtud felizgulni akármit is csinálok 16 évesek vagyunk és 1 hónapja feküdtünk le először.élvezi h a szexet csak nemtud elélvezni és ez tuti azmiatt van h nincs felizgulva... ez az énhibám?? én megpróbáltam mindent hosszú előjáték minden de semmi.. mit tegyek???
2008. okt. 5. 21:00
 1/10 anonim válasza:

Beszéld meg vele!Mindent beszéljetek meg! kérdezgesd közben hogy hogyan jó neki a legjobban!!

Ez tuti tipp minden csaj élvezi ha a fülét nyalogatod és csokolgatod a nyakát!

De Tőle kérdezd meg mi neki a legjobb mert minden nő mást szeret!

És ameddig nem beszélitek meg addig ne magadat okold!

2008. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de imádja ha puszigatom a fülét... meg a hátát de aztmondja h ez pillanatnyi izgalom nemizgul fel tőle..:S
2008. okt. 5. 21:14
 3/10 anonim válasza:
És ő sem tud rajtad segíteni? (hogy hogyan jo neki) Saját magát ki tudja elégiteni? Esetleg valami lelki probléma a háttérben?
2008. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
magát kitudja elégíteni.. arra gondoltam h nemszokott még meg vagy hogy gátlásos??
2008. okt. 5. 21:30
 5/10 anonim válasza:
lehet gátlásos majd elmulik ha az!vagy Kis alkohol (pohár pezsgő) vagy akármi más amit szeret persze csak mértékkel hogy feloldodjon nem pedig berugjon!:)) Sok sikert
2008. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem az a gond,hogy erőltetett a dolog.gondolom mindketten a szüleitekkel éltek még,ezért keresni kell az alkalmat,mikor nincsenek ők otthon.tehát pl.megbeszélitek holnap 4kor szexelhettek...na itt már el is veszíti a dolog a varázsát.lehet,h.a csajodnak épp nem lesz hozzá kedve,de nem mondja le mert ugye megbeszéltétek és nemakar megbántani..na de élvezni nem fogja.próbáld egy kicsit oldottabban az egészet,pl.tévézés,netezés közben kezd el simogatni,de csak úgy mintha te továbbra is a monitort figyelnéd csak gondoltad közben simized őt egy kicsit mert tudod,h.szereti...ha minden jól megy 20perc mulva ő fog rád ugrani...ha nem,akkor talán annyira még nem is vágyik aszexre,végül is egy 16éves lány gondolatai még nem feltétlenül minen percben a szex körül forognak.azért sok sikert nektek!:)
2008. okt. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

alkohol kedvelő barátunk, kattanj már le erről az akohol témáról, mindenhova beírod h igyon alkoholt...asszed ez megoldást? van akinek csak olyan bűntudatot csinálsz ezzel másnapra h na. szal ezzel leálhatnál h mindnekinek az alkoholt javasolod, mert nemihatnak minden aktus előtt alkoholt, gondolkodjál már...a probléma okát kell megtalálni és nem alkoholt inni folyton...

a kérdezőnek pedig: sztem kérdezd meg a barátnőd h ő mitcsinál, és hogycsinálja mikor elégíri ki magát ha nemvagytok gátlásosakt akár aztis megkérheted h előtted csinálja, temeg figyelj közben:)

barátnődnek meg tanács lehet, h mikor te elégíted ki őt, gondoljon arra amire akkor szokott mikor magát elégíti ki.

egyébként ha eddig ahhoz volt szokva h magát elégíti ki akkor elég nehéz dolgod is lehet, mert megszokta már h ő úgy megy el ahogy magának csinálja, ésha más csinálja akkor attól neki nehezebb. szal ha eddig sokszor csinálta magának, akkor akár kicsit le is állhatna h "rászokjon" arra h te is csinálod neki, és nemfeltétlen ugyanúgy ahogy ő magának, de azért legyen megközelítőleg olyan ahogyan ő szokta magának, ezért fontos h megtudd h mit és hgyan csinál akkor

2008. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedves barátom aki itt nagyon Leoffolt az alkohol miatt! én most írtam elöször azt hogy igyon alkoholt nem szoktam ijet tanácsolni már boccs!

De ha szereti és attol hogy egy kicsit ellazul biztos nem lesz bűntudata! Viszont ha nincs szerelem akkor elhiszem hogy valakinek bűntudata lesz!

És nem minden alkalommal legyen alkohol csak egysze még feloldodik és rájön hogy mijen jó is az az orgazmus!

egyelek meg:)

2008. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem offoltam, mer a témához is hozzászóltam...

amúgymeg rengeteg kérdéshez beirogatja vmi értelmiség h igyon alkoholt ésakkor jólesz, hasonlóan mint te, ha nemte voltál akkor rádnézve visszavonom

de ahhoz tartom magam h alkohollal nehogymár rávegyünk vmit h nyúljon magához, ésaztán rájön h az milyen jó, merezígy neméppen a legjobb ötlet. vagy önszántából nyújon magához, vagy sehogy

2008. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én nem arra mondtam az alkoholt hogy alkohollal masztizzon! Hanem mielött lefeküdnek egymással ezzel oldják fel a gátlásokat! Max 1x2x és utánna jobb lesz ez saját tapasztalat!

Az meg hogy vki mindenhova irogatja itt az alkoholt nem tehetek rola!Am én csak olyan kérdésekhez szolok hozzá amiben már élményem volt!

Tehát nem osztom itt az észt minden kérdésre!

(Az Offonlást nem a szabács megsértésére irtam->hanem hogy jol kiosztottál!)

:)

2008. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!