Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig "gátolja" még a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "gátolja" még a szexuális életem? Örömet szeretnék neki okozni. és a fájdalomból is elegem van.

Figyelt kérdés

Az exemmel feküdtem le először 6hónapja..igazából csak egy próbálkozás volt..nem igazán fért be, de nem volt folytatás ,szakítottunk. Most 1 hónapja újra kapcsolatban vagyok. A 7végét együtt töltöttük, és megpróbáltunk misszionárius pózban, de nem ment be, fájt..aztán én kerültem fölülre, h ugye én jobban érzem, h mennyire lehet..és sok "mocorgás" árán végre bejutott, bár szerintem nem volt benn tövig..és fájt..és újra vérzett..abbahagytuk..aztán másnap megint egymásnak estünk..de ismét nem fért be.. aztán ma reggel orális kényeztetésbe kezdett a párom, de amikor 2 ujjal kezdett gyorsütemben ujjazni..megint véreztem, nem is kicsit.. annyira rosszul éreztem magam.


(20éves lány)


2008. okt. 5. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindenkinel igy van, át kell esned rajta. Nekem ugyan nem vérzett, de kellemetlen volt. Ajánlom, hogy te légy felül, amig nem megy rendesen. Elpször nagyon sokáig foglalkozzon veled orálisan, majd próbáljon először 1 majd két ujjal. Ha a 2 ujj működik, akkor próbálkozhat a péniszéveel. Ne ijedj meg a vérzéstől és ne érezd rosszul magad.
2008. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze lehet vaginizmus is, hogyha ennyire nemfér be és vérzel is :s ezzel fordulj szerintem orvoshoz, mert bár tényleg mindenki fájdalmasan és szűken és vérezve kezdi, azért szerintem ez már több annál. Bár azért remélem tévedek.
2008. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Sztem benned van a gond: szorongsz. Jól sejtem hogy akkor is eszedbe jutott mi volt az elsőnél amikor ismét megpróbáltátok? A rossz élmény -és ha jól sejtem némi csalódottság- közrejátszottak. Javaslom hogy egy keveset igyál előtte hogy jobban elereszd magad, aztán próbáld meg úgy h elképzeled h tiszta lappal indulsz újra és ne is érdekeljen mi volt előtte. És beszégess sokata pároddal. És ne legyenek magasak az elvárásaid: ha nem megy be teljesen akkor nem megy be, majd máskor. Neki így is jó hisz a makk a legérzékenyebb. Esetleg a síkosító megkönnyítheti a dolgot. ^^ Kitartás és sok sikert!
2008. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy azért nem mindenkinél van így. Nekem a legelsőnél sem vérzés nem volt, sem fájdalom! Nah, de kinek hogy!

A kérdezőnek pedig üzenem, hogy próbáljon ne arra gondolni, hogy megint nem sikerül. Engedd el magad, amennyire csak tudod, és akkor nem fog fájni!

2008. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
orvoshoz? télleg? de mit kellene mondanom a dokinéninek? (így is mindenki furán néz rám amikor közlöm, h még "majdnem szűz" vagyok)
2008. okt. 5. 23:13
 6/9 megmondom ***** válasza:
47%
Az eddigi válaszokból neked csak annyi maradt meg, hogy menj orvoshoz?Ha a többit is elolvasnád rendesen, nem hiszem ,hogy szükséged lesz rá!
2008. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sztem ha ennyire "szűk" vagy akkor először mindenképpen az újjazást részesítsétek előnyben. mint előttem már írta is vki. először egy újjal, azzal tágít közben, majd 2 újjal, és ne erősen, tepedig nelégy feszült, engedd el magad, és a hüvelyedet se húzd össze mer úgy az istennek sem fog bemenni télleg. néha énis szűknek érzem magam, de aztszoktam h kifújon jó mélyről a levegőt és először összeszorítom a hüvelyem, majd kiengedem, de így maximálisan.

énsem véreztem mikor elvesztettem a szüzességem, de ez annakvolt köszönhető h előtte hónapokig csak újjazás volt. ezért javaslom nektek is az újjazást előtte. és fontos h ne szorítsd össze a hüvelyed, próbáld teljesne ellazítani

2008. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"sok mocorgás árárn végre bejutott" - tehát befért, ezért nem lehet vaginizmus...Barátnőmnek is pont pár hete volt ilyen problémája, szinte ugyanez és nála az segített, hogy megbeszélték a aspival, hogy egy időre hanyagolják a dolgot és csak pettingelnek és akkor mégsem bírtak megállni és akkor sikerült normálisan, azért mert nem szorongott előre! tehát ez a lényeg! ja és síkosító nem árt...
2008. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Siker van!!!!:D
2008. okt. 21. 20:42




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!