Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fantáziálok a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fantáziálok a saját nememről?

Figyelt kérdés
A szexuális életünk a feleségemel egészséges és rendszeres,de mégis mikor önkielégítést végzek,néha szoktam pasiról is fantáziálni, hogy velem együtt ő is önkielégít,de más egyébről nem szoktam fantáziálni, csak erről. Ha szeretkezünk a feleségemmel,akkor szerencsére az ilyen gondolatok még eszembe sem jutnak, hogy pasi,csak maszti közben. A neten is megnézem az olyan pasikat,akik önkielégítenek. Eszem ágában nincsen áttérni a saját nememhez! Imádom a feleségem, jó vele minden! De akkor sem értem, hogy mi ez a pasiról ,pasikról való fantáziálgatás. Nem vonzódom egy pasihoz sem. Probléma ha maszti közben néha úgy gondolok egy pasira, hogy velem együtt masztizik? A férfiasságom méretével semmi gondom nincsen és nem is a nálam nagyobb farkú pasikkal fantáziálgatok.
2008. okt. 5. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz,mert én nő vagyok és én is gyakran nőkre gondolok maszti közben...:) egyébként meg az életben nem kivánom őket szóval sztem ne aggódj ezen! minden ember tudatalattijába vannak iyen dolgok...
2008. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól esik hogy ezt írtad! Köszönöm! És köszi, hogy őszinte voltál!
2008. okt. 5. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Én is nő vagyok, és én is fantáziálok más nőkről igaz én a szexet is kipróbálnám velük (az egy másik dolog, hogy mivel már férjem van valószínű ez sosem fog megtörténni). Úgyhogy szerintem ez még nem gond. Az már "baj" lenne, ha másról is fantáziálnál.
2008. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem te biszex vagy. Ha az aszonnyal szeretkezel, arra gondolsz, hogy egy fiut dugsz akkor gondok vannak. Vagy ez nem gond? Próbáltad már hapsival? Kiváncsi vagy milyen? Próbáld ki, de védekezzetek.
2008. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna a kommentemet,akkor nem írtad volna ezt a válasz,de még egyszer leírom,hogy nem vonzódom a pasikhoz és ha a feleségemmel együt vagyok szerencsére ilyen gondolatok még eszembe sem jutnak.Imádom a feleségemet és fantasztikus vele a szex. No pasik! Nem akarom kipróbálni hogy milyen egy pasival! Már felvettem a kapcsolatot egy szakemberrel,hogy miért alakult ez ki nálam. Választ még nem kaptam.
2008. okt. 11. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gáz :)
2008. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez furcsa.Én nem ítélek el senkit semmiért soha úgyhogy ne érts félre.De csak megjegyezném hogy a nőknél ez elfogadott.A pasik undorodnak másik pasitól.Legalábbis ez az átlag.
2011. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!