Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Több órás szex a behatolástól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

János Gilján kérdése:

Több órás szex a behatolástól az ejakulációig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már kiscserkész, 36 éves vagyok, 14 éves korom óta 25 lánnyal voltam együtt. Ebből csak a feleségemmel 10 éve élek boldog párkapcsolatban. Nekünk az átlagos hossza az együttléteinknek SZIGORÚAN CSAK A BEHATOLÁSTÓL SZÁMÍTVA az esetek 95%-ában 10 és 30 perc között van, de 80%-ban 15 és 20 perc közé esik. Erre persze még rájön az előjáték 10-20 perce és az utójáték 5-10 perce is, de azokat most hagyjuk. Nem mondom, hogy nem igényelnék néha kicsit hosszabb, a behatolástól számítva 50-60 perces együttléteket, de 30 perc után szinte mindig be kell fejezni, mert az odáig fantasztikus szeretkezés szép lassan átmegy kellemetlen dörzsölős élménybe. A feleségemmel a rekord hosszú együttlétünk 45 perc volt még a terhessége alatt, amikor extra nedvességet termelt, de 45 perc akkor is elég volt. Egy exemmel pedig 1 óra volt az abszolút rekordom, de ott is azért hagytuk abba, mert kezdett kellemetlenné válni számára a folytatás. Az utolsó 15 perc inkább volt "sportteljesítmény", mint szeretkezés. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 3-6 órán keresztül valóban élvezetes tudjon lenni egy szeretkezés és a tizenötödik orgazmus után még egy tizenhatodik is kivitelezhető legyen, nekem ez kicsit "varázslásnak" tűnik.


A kérdéseim azokhoz szólnak, akik a behatolástól számítva 2-4-6 órás együttléteket szoktak csinálni:


1. Hogyan oldjátok meg, hogy végig megmaradjon a kellő nedvesség és a hölgypartner VALÓBAN végig élvezze az együttlétet?


2. Hogyan oldjátok meg, hogy mondjuk a harmadik óra után se váljon unalmassá az aktus kivitelezése?


Nálunk nem okoz gondot az orgazmus elérése az imádott feleségemnek, általában egy együttlét alatt kettő is sikerül neki, de egy szinte biztosan megy. Magam is sikeresen alkalmazok férfi multiorgazmusos technikákat ki tudnék még tovább is tartani, de még így sem értem, hogy ezek az felfoghatatlan időtartamok hogyan kivitelezhetőek (élvezettel) és miért jók. Lehetőleg tényleg csak azok írjanak akik kompetensek a témában, trollok kíméljenek!


Köszönöm.



#szex #multiorgazmus #hüvelyváladék #több órás együttlét #punci nedvesség #több órás szeretkezés
2016. nov. 11. 17:20
1 2
 11/20 icu75 ***** válasza:
100%
Nálunk általában időszűke vagy fáradtság miatt a legtöbb szeretkezés előjátékkal mindennel együtt max 1óra. De kb. 1-2 havonta amikor tudunk magunkra több időt szakítani akkor szoktunk maratonibb szeretkezést csinálni. Természetesen behatolás után max 30perc az aktus azután pihenés,de persze úgy hogy fenntartjuk a szexuális izgalmat (kéz,nyelv,segédeszközök) aztán újra behatolós rész,ezt lehet csinálni 4-5x. Párom is tudja a multiorgazmusos technikát és csak a végén "engedi el" a spermáját. A nedvességel mindig is túl jól el voltam látva,sokáig szégyelltem is,volt olyan pasim aki mindig megállt menet közben törölni,mert túl sok volt neki. A mostani párom szerencsére nem tartja problémának. Mindketten 40esek vagyunk.
2016. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Több órás szexre csak a magyar focisták képesek. Másfél órán át bäszakodnak a pályán, ahelyett, hogy fociznának.
2016. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkineka válaszokat! Ezek szerint, ha jól értelmezem, nincs varázslás, max 30 perc egy menet és abból van több egymás után. Ez így már teljesen érthető számomra is, ha valaki mégis 3-6 órákat tol egybe, az ne tartsa magában a titkát! ;)
2016. nov. 11. 22:00
 14/20 A kérdező kommentje:

Több privát megkeresést is kaptam, ahol elméletileg ilyen behatolástól számított 2-6 órás együttlétekkel operálnak a fiatalok. Azt mondjuk furcsálom, hogy itt "nyilvánosan" miért nem akarta felvállalni egyikük sem a nem mindennapi habitusuk ismertetését...

Újfent megkérek mindenkit, aki kompetensnek érzi magát az említett területen, hogy ne rejtse véka alá a briliáns gondolatait, csillogtassa meg őket mindannyiunk okulására!

Köszöntem...

2016. nov. 12. 14:55
 15/20 icu75 ***** válasza:
100%
Te is tudod,János hogy ez mese! Meg lehetne csinálni technikailag,pl:úgy pihentek hogy nem veszed ki és utána megint "reszelés",nedvesedésre síkosító. Csak ezzel az a "bibi" hogy senki se élvezné! Ezért nem is csinálja senki :-)
2016. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves Icu teljesen egyetértek veled, azonban fenntartom a lehetőségét annak, hogy talán mégis lehet olyan pár, akik "másképpen" működnek, mint a párok 99.99%-a. Ha van ilyen, az hintse itt nyugodtan az igét, ezennel megkapják a lehetőséget, hogy beavassák a többieket a módszereikbe! Ha pedig nincs, akkor részemről túltárgyaltnak tekintem a kérdést, még egyszer megköszönöm mindenkinek a reakciókat, a konzekvenciát pedig leszűröm magamnak...
2016. nov. 12. 18:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt régebben példa rá, ugyan nem sok, 2-3 alkalom, a leghosszabb 1,5-2 óra között volt.. Nedvesedéssel nem volt gond, de egy idő után irtó kényelmetlen és fájdalmas lett. Elmentem közben,de nem a végén...ott tényleg csak azt éreztem,hogy zsibbad mindenem lent, és fáj a csípőm, utána a lábaim is nehezen tudtam összezárni. Barátomnak meg a végére a szíve annyira vert,hogy neki azért lett kellemetlen.
2016. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

van ilyen. tudok erről mesélni. nézi még a kiíró a választ?

51 F

2018. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha a kiíró nem is, de engem és még sokakat érdekel. Kérem írja le.
2018. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nézek még válaszokat, jöhet minden infó. Köszönöm!
2018. szept. 3. 06:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!