Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki nem önkielégít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem önkielégít?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, mert a feleségem nem tesz önkielégítést,legalábbis ezt állítja és én ezt nem tudom elhinni, hogy van olyan ember , hogy nincsen szüksége egy saját maga által szerzett örömre. Én szoktam önkielégítést végezni ,erről a párom is tud,de ,hogy a párom nem csinálja az meglepő volt számomra. Irigylem az öntartásáért.
2008. okt. 5. 11:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
igen
2008. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen nők persze. Nekem van egy bnőm, pl ő sem. Neki nem fontos annyira a szex, elvan havonta egy alkalommal ezért nem masztizik pluszba. Meg azt undorító dolognak tartja.
2008. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nőkben egy kicsit gyengébb ez a vágy - és egy kicsit erősebb a 'feleljünk meg az elvárásoknak' vágy. Utóbbi pedig napjainkig azt mondja, hogy ez nem illik.
2008. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nagyon ritkán szoktam. Valahogy jobban kedvelem, ha egy pasi ér hozzám, így ha épp nincs jelentkező, akkor elvagyok szex és egyéb alternatíva nélkül. Persze azért néha becsúszik 1-1 kivétel, de nem jellemző. Vannak ilyenek, nem megbotránkoztató ez :D
2008. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleg sokan ezek kozul igazabol csinaljak, csak miert vallanak be, egyszerubb letagadni:)
2008. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én hiszek nekik, miért tagadnák le? Az én feleségem is elém álla és a szemembe mondaná ha csinálná.

Azért köszönöm az őszinte válaszokat!

2008. okt. 5. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért tagadnák le? Mert sokan azt hiszik hogy ez mocskos, szégyenteljes dolog. Nincs igazuk. Az önkielégítés egy nagyon egészséges dolog és sajnos rengeteg nő tényleg nem végzi és sokan nem azért mert nem kívánják, hanem mert nem tudják hogy ez jó is lehet, mert beléjük nevelték hogy ez rossz, mocskos dolog.

Azok a nők akiket ismerek és végeznek önkielégítést mind sokkal magabiztosabbak és kiegyensúlyozottabb életet élnek mint azok akik nem.

2008. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a második vagyok, sztem azért kevesebb az a nő, aki nem végzett önkielégítést még soha. Mert ugye ez tök természetes dolog, semmi szégyelni való nincs benne. Nekem is van férjem, mégis szoktam, olykor egymás előtt is. Én mondjuk ezt nem érzem cikinek, és ha rákérdez mindig elmondom neki, hogy igen ma csináltam. De ismer, már a nézésemből tudja...:-)
2008. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom mocskos dolognak, de ettől függetlenül nem sűrűn kívánom. Ennek persze ezer oka lehet, van is tippem, de nem különösebben érdekel. Nem ettől leszek magabiztos.
2008. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm sem szokott. Azt mondja, jobb, ha én csinálom neki (és csinálom is rendszeresen, szal nincs rászorulva). Meg azt is mondja, hogy a nőknél - nála legalábbis - sokat tud dobni a dolgokon, ha szerelmes az illetőbe, aki csinálja. Bár ezt is embere válogatja..
2008. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!