Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszokni a maszturbációról?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, már 2 éve csinálom. Nem akarom hogy majd szex közbe valami balül süljön el: korai magömlés , stb..
2008. okt. 5. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj leszokni!!!Az csak jó ha maszturbálsz. Inkább próbáld egy kicsit mindig nyújtani a folyamatot. Ezzel is gyakorlod a késleltetést!

Petranova

2008. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy ne akarj mindenáron leszokni az önkielégítésről! Ha sokat gyakorlod azt is konrolálni tudod , hogy mikor legyen az a gyönyör,hogy elélvezz akkor ha a barátnőd elégít ki kézzel, orálisan,vagy ha már benne vagy a puncijában, stb és jó ha gyakorolsz mert tényleg segít abban, hogy ne sülj el hamar. Tapasztalatból írom ezt mert volt egy rövidke idő mikor nem maszturbáltam és amikor behatoltam a lány puncijába egy két lökés után simán elsültem. Tiszta ciki volt!
2008. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbációnak csak pozitív kihatásai vannak az eljövendő szexuális életedre.
2008. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóakhoz.. Miféle hülye ötlet ez. A gyakori maszturbáció csak jó hatással lehet az életedre és a szexuális életedre. Minél régebben élveztem el utoljára, annál hamarabb megyek el a következő aktus során.
2008. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyi idős korban kezdtem a maszturbálást mint te. És ennek már húsz éve, és soha nem akartam róla leszokni egy csajom mellett sem. Nem is áll módomban leszokni róla! Szerintem vén koromban is masztizni fogok még ha ki is kell támasztanom, hogy merev legyen. ;)

Úgyhogy azt tanácsolom, hogy ettől ne foszd meg magad! Ez jár a férfi embernek! Ezt az egy dolgot nem veheti el tőlünk senk! Élj vele,élvezzél egészségeseket csinos lányokba, használd,csináld az önkielégítést! Ha már a természet odaalkotta,ne hagyd értelmetlenül ott lógni.

2008. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!