Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy szexközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy szexközben egyáltalán nem érzek semmit a hüvelyemben? Csak a csiklómnál tudok elmenni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akik csak csikló izgatás által tudnak elélvezni vagyis állitólag!
2008. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyan ez a helyzet...17vagyok és csak úgy tudok elélvezni ha a pasim közben izgatja a csiklóm a kezével...:)
2008. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen télleg van, a csikló orgazmusra sokkal több nő képes mint a hüvelyi orgazmusra. sajnos vanilyen
2008. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van! (18vagyok) Az előző pasimat nem érdekelte,hogy nem mentem el,de félek,hogy a mostani barátommal szét fogunk menni,mert úgy látom jobban szeretne egy olyan lányt,aki sikítozik,meg vonaglik sex közben,én sehogy nem tudok elmenni vele,csak egyedül.
2008. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZerintem ez több minden miatt lehet.Nálam az volt a helyzet, hogy elejében mikor még csak 1-2 éve volt szexuális életem, még én sem nagyon jöttem rá, hogy mit kell érezni.Sőt!Talán én sem éreztem semmit, vagy csak pillogtam hogy most mi lesz :)De a csiklóm álltal mindig elmentem ,volt hogy naponta többször is, mert amúgy nagyon kívántam az érzést.Egy kicsit aggodtam is, mint ahogy te is írod kérdésben, hogy ez vajon normális e, nem e valami bajom van.És lassan(én így látom) felnőttem az igazi érzésekhez, vagy talán megtaláltam a tökéletes partnert?Mert már jobban akarom a teljes szexet,nem csak hogy a szájjával elégítsen.Van hogy én akarom abbahagyni, hogy végre rakja belém,ne nyaljon már,pedig istenien csinálja azt is :P Azóta nagyon imádom a szexet minden formában, és egy aktus alatt van hogy többször is elmegyek, szóval nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem vagy idő kérdése,vagy partner érzése:)Nem nagyon lehet megmondani, majd rájössz hidd el, és te is eltudsz majd úgy menni. (SZerintem)
2010. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!