Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem értem az tmondta bnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az tmondta bnöm egyik bnöjének én csak hallottam, hogy ha szüz vagyok azért nem lenne jó lefeküdni velem mert gondolom béna vagyok ha meg nem akkor meg az a baj h elkap valamit tölem? Szoval mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ö még szüz, és akkor veszitsem el mert lehet ha az vagyok nem akar velem lefeküdni.... MIt tegyek??
2008. okt. 4. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mind2-en elég fiatalok vagytok, barátnőd semmit sem tud a szexről azok alapján, amit leírsz, és valószínűleg te sem... ezen csak a tapasztalat és az idő segít, valamint beszélgetés. Előtte meg petting ezerrel.
2008. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Buta és túlvariáló barátnőd van... Keres egy kicsit értelmesebbet de komolyan.

Egyébként ha ő szűz akkor te is elmonhatnád ezt hogy béna ... ha meg nem akkor el lehet tőle kapni valami...

Lényeg hogy nem kell ennyire túlvariálni. Nem kell ezen gondolkodni... És egyébként is mindenki kezdte valahol

2008. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

igaz, a barátnőd kb akkor öröik életére szűz fog maradni, mer se a szűzpasi, se a nemszűz pasi nemjó neki....:D

kicsit télleg buta, nemgondolod? sztem kérdezd meg tőle h akkor mégis kivel szándékozik lefeküdni?

az meg h aki szűz és béna, ez nemfeltétlen igaz, mertha szerelemből, érzésből csináljátok akkor nemlesztek bénák.

a másik meg, hogyha nemvagy száz, azsem igaz h elkap tőled vmit, eccerűen csak húztok egy óvszert és nemkap el semmit.

de most őszintén, ti hányévesek vagytok, 13? főleg a barátnőd

sztem addig neis szexelj vele míg ilyen felfogása van a szexről. idővel érettebb lesz és teljesen másképp fogja gondolni. jobbesetben...:)

2008. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!