Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomat kézzel szoktam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat kézzel szoktam kielégíteni és mikor elélvez akkor remeg az tényleg íg kell lenni? Milyen ha egy pasi elélvez már mint milyen reakció hogy lehet rajta észrevenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nő is remeghet,de persze nem feltétlenül van igz.Normális,ha remeg a pasid.Legjobban szerintem az arcán lehet észrevenni,hogy elélvez,a teste pedig megfeszül.
2008. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

há Ő igy élvez.....

Nagyon sok fajtája van annak h ki hogyan élvez!nem kll kérdőre vonni! ha neki igy jo akkor igy jo! örülj neki h ennyire élvezi a legtöbb férfi/fiú -nál észre sem veszed h el élvezett!

2008. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy pasi elélvez, a pisilőjéből fehér folyadék lövell ki (=ondó). Nagyon nehéz eltéveszteni.
2008. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
teis 13 éves vagy? mopndjuk addig jó, amíg csak ott tartotok h kézzel elégíted ki, stexelni még sztem neszexeljetek. arra h mik a jelei h elélvezett, arra meg az előttem szóló adogg teljesen korrekt választ, hogy az ondó kilövell a péniszből. (fehéres váladék) na akkor elélvezett, de a teste is megfeszülhet közben, arcán is láccik h most épp történt vmi, és akár remeghet is, igen
2008. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom h mi az az ondó és azt is tudom h mikor lövel ki.. de én csak a reakciót kérdeztem nah
2008. okt. 4. 19:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!