Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kíván már a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván már a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miért van az, hogy a párom már nem kíván? 2 hetente kb. 1x szeretkezünk és az is csak pár percig tart. Én nagyon kívánom vele a szexet, de ő általában ellenkezik... próbáltam már felizgatni előtte, hogy hátha megjön a kedve(orális szex, simogatás, csókolózás, meztelenül hozzásimultam) de akkor sem akarja. Már beszéltem vele erről, azt mondja nagyon fáradt.. (napi 16 órát dolgozik) Ez lenne az oka? Nem vagyok csúnya lány, sőt inkább dekoratívnak mondanak, szóval nem hinném, hogy a külsőmmel lenne baj. Szerintetek? Mit csináljak? (22 éves lány vagyok, 3,5 éves párkapcsolatban, a párom 29 éves)
2008. okt. 3. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne ijedj meg.lehet h telleg a sok munka, de àllhat bàrmi a hàttèrben.en lany vagyok, de hasonlo cipöben, mert a fogamzasgatlo valtotta ki bennem az allando lehangoltsagot, faradsagot, amitol egyszeruen nem kivanom a szexet, pedig regen ilyen meg se fordult a fejemben.szoval, nem tudom miota tart, de lehet h csak egy kis pihenesre lenne szuksege a parodnak.vagy gondolkozzatok el rajta, hogy nem szed e vmi gyogyszert valamit, es ha nem mulik a tunet, akkor esetleg orvos.
2008. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Srácként azt mondanám hogy túlhajtja magát és amikor hazaér akkor olyan halál fáradt hogy csak aludni akar... nekem is néha van sajnos ilyen... szóval szerintem nem veled van a gond és nem is azzal hogy mása lenne neki...
2008. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Talán azért alakult így,mert hosszú ideje vagytok már együtt.Szerintem újítanod kellene,de nem szexuális téren,hanem lelki téren.Kicsit jobban odafigyelni rá.Mert ha v.mi bántja máshogy áll a dolgokhoz.Gondolom esténként egy kedves,anyai ölelésre van szüksége..és hiddel el,ha türelmes vagy,változni fog a helyzet.Csak figyelj Rá jobban.És ez magyarázat a rengeteg munkára,mert ha az ember szomorú,picit boldogtalan,akkor beleveti magát a munkába.Szrintem... :)
2008. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat, köszönöm a segítségeteket! :)
2008. okt. 3. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok csak én pasi vagyok. Mi 7 éve vagyunk együtt a párommal és egyáltalán nem kíván engem. én is megpróbáltam már mindent. Én sem tudom hogy mit csináljak. Már arra kezdek gondolni hogy talán nem ő az igazi nekem.
2008. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29 éves lány vagyok,szintén dekoratív.1 éve én is ezzel küzködöm.2 éve vagyunk együtt.Eleinte 2 naponta,majd egyre ritkultak az együttlétek.1 éve heti 1-re csökkent,most ott tartunk,hogy az elmúlt 3 hónapban 2-szer voltunk együtt.Én már nem érzem magam nőnek mellette.Ő ráadásul csak napi 5 órát dolgozik,tehát erre sem lehet fogni.A folyamatos kezdeményezést már meguntam.Szükségem lenne az érzésre,hogy kíván.Arra,hogy hirtelen leteperjen,mint elötte,vagy bármi hasonló.3 hónapja nem kezdeményezek nála.Azóta 2-re tellett tőle.Ez van!Csak élünk egymás mellett.Semmi tartalmas időtöltés.Nálunk szerintem én ezt már nem sokáig fogom csinálni.Elegem van!Nem erre vágyom!Nálatok lehet a fáradtság az oka.16 óra munka után (rendszeresen) lehet neked sem lenne sok kedved hozzá!
2008. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából amikor munkanélküli volt 3 hónapig akkor sem nagyon akarta:S Nekem is hiányzik a leteperés, meg, hogy érezzem kívánnak és akarnak... de hát ez van:(
2008. okt. 3. 19:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!