Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik a hagyományos vagy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik a hagyományos vagy az orális szexet szeretik jobban?

Figyelt kérdés
Melyiket miért?
2008. okt. 2. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom mit szeretek jobban... orálisnál sokkal több izom dolgozik a kielégítésemen. Simána szex az pedig genetikusan jó :)
2008. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
az orálist jobban élvezik, a sima szex pedig lételemük!
2008. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

szerintem mind a kettő jó nekik, más élvezetet nyújt mindenkinek!

De ezt ki kell tapasztalni, mert ahogy a szádba veszed az nagyon jo meleg érzés. de ha a hüvejbe megy be az lágy és élevezetés..

2008. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

1 a négyhez arányban ahol az 1 az orális a 4 a hagyományos szex.

Én jobban szeretem a hagyományos szekszet, szeretkezést, nem baszást, de ha bele van csepegtetve az együttlétbe egy kis orális szex is akkor felerősítik egymást.

2008. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A hagyományosat azért,mert ahogy belehatolok a kedvesembe az egy gyönyör és elmondhatatlanul kellemes,fincsi érzés. Imádok elélvezni a kedvesemben,és szintén imádom,mikor érzem a punciját ahogy ki-be húzogatom.


Az orális szexet meg azért szeretem mert az más "ízt" ad az együttlétnek. Jó nézni és érezni ahogy kényeztet és mikor én kényeztetem,akkor meg imádom mikor halkan nyögdécsel.

2008. okt. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!