Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szeretik a nők a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeretik a nők a szexet?

Figyelt kérdés

Nők válaszát várom.

Mit és hogyan szerettek ti nők csinálni, vagy hogyan és mit szerettek ha egy pasi csinál nektek és ti a pasival?

Kedvenc póz stb.


2008. okt. 2. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha kinyal - az a legjobb.

póz: szinte mindet szeretem, a kutyapóz a legizgibb, a misszionárius oan bensőséges és azért jó, ha én vagyok felül akkor meg úgy érem el az orgazmust ahogy akarom =) szex közben azt is szeretem ha a fülembe liheg. És ha a popsimat puszilgatja - azt nagyon szeretem =) meg ha néha egymás szemébe nézünk. Az is izgi ám.

2008. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%

legyen vad...:D tépd meg kicsit a haját...de csak óvatosan azért! óvatosan,érzéssel nyúlj hozzá.

fent a legjobb:D meg utána összebújni:$:)

2008. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

én vadul szeretem és nem engedem h kinyaljon senki sem....

Jó mélyen erős mozdulatok hoznak lázba. De csak ovatosa, de lehet h könnyebblenne, ha konkrét kérdést tennél fel.. met igy nagyon "tág" fogalom h mit szeretek!!


2008. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen változatos a pasi, egyszer gyengéd, másszor erőteljesebb, határozottabb, figyeljen a nőre, simogassa mindenütt, jah és sokat csókolózzunk.
2008. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha orálisan kielégít és a 69-es pózt.
2008. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Látod ezerféle nő ezerféle variáció!

Nem a lényeg hogy mit és hol és hogyan, hanem az hogy ráérezzél arra hogy az a nő akivel éppen vagy mire vágyik. És ezt azzal tudod elérni ha odafigyelsz rá, a mozdulataira, arra hogy éppen mi esik neki jól, és akkor nem tudod elrontani. Gondolom azt azért észre veszed egy nőn, hogy éppen mikor csinálsz olyat ami jó neki.

2008. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a vadabb szex jon be, de ez mindenkinel mas. Az a lenyeg, hogy akivel csinalod, hogyan szereti es egymasra tudjatok hangolodni.
2008. okt. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%

egyetértek az előttem szólókkal...mindenki másképp szereti a szexet, viszont sztem azzal meg sokan velem értenek egyet, h akkor a legjobb ha nem szexről hanem szeretkezésről beszélünk.

Én például azokat a pózokat szeretem ahol a férfi van felül, és ilyenkor szokott jönni, h a lusta nő:) pedig nem....egyszerűen jobban élvezem ha a pasi irányit, ha ő diktálja a tempót, amibe persze én is "beleszólok" mert látja, érzi hallja, rajtam ha valami jó vagy kevésbé és akkor változtat.az ha a nyelvével kényeztet egy pasi maga lehet a gyönyör, ha jól csinálja, sajnos nem mindenkinek megy ez sem jól....

2008. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, jó, ha tudod, hogy a nők nagy része nem tud hüvelyben elmenni. Ezért szeretjük annyira az orális szexet. Én még azt is imádom, ha közben a párom simogatja a csiklóm, úgy lehet igazán nagyot élvezni! Sajnos ez azonban nagy mértékben limitálja a pózok számát.
2008. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban mindenkinél más, ezt úgyis megtapasztalod! Én azt is szeretem, ha gyengéd, azt is, ha néha vad. Imádom az orált, viszont én még nem élveztem el úgy. Sosem. Hüvelyileg is talán egyszer-kétszer. Vannak olyan pózok, amiket nem is mindig tudok élvezni, mert ingerli a hólyagomat és pisilnem kell tőle. Úgy tudom más is így van ezzel. A lovagló a kedvencem, mert akkor a csiklómat is izgatja, és akkor lehet igazán nagyot élvezni!
2008. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!