Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A homoszexuális férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális férfiakat jobban izgatja, ha egy heteroszexuális pasival vannak "véletlenül" együtt, mint ha egy homoszexuálissal?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
heteroszexuálissal az életben nem fog szexelni,csak bi szexuálissal!!
2008. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor homo vagy bi az izgibb?mi van azokkal a heteroszexuális férfiakkal,akik csak egyszer az életben szeretnék kipróbálni?attól már rögtön biszexuálisak lesznek?
2008. okt. 2. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális aki ilyet ki akar próbálni, hogy jól seggberakja egy másik pasi FÚJ
2008. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azok a férfiak akiknek megfordul a fejében hogy egyszer kipróbálnák,igen azok már bi szexuálisak!ne szégyeld,ha szeretnéd próbáld ki.az meg hogy melyikkel jobb,nem tudom,mert lány vagyok.
2008. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is nő vagyok:)
2008. okt. 6. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Az angolban van egy olyan kifejezés h : bi-curious. tehát kiváncsi. Attól még nem vagy bi ha ki akarod próbálni, ahhoz több kell.


egy biszex lány.


Szerintem a homoszexuális férfiak nem ez alapján döntenek :) persze mindig csábítóbb az elérhetetlen- de ez se feltétlenül igaz. nem tudom szerintem ez nem foglalkoztatja őket annyira... ha valaki hetero lemondanak róla és ennyi, nincs mit tenni.

2008. nov. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

Attól, még hogy vki ki akarja próbálni,(/és ki is próbálja) atól még nem lesz se homo, se bi.

Vannak olyan heterók, akik kipróbálták fiúval, jó is volt, de ők maradnak mégis inkább a lányoknál, mert az jobb.

Az, hogy meleg vagy-e az nem az dönti el, hogy kivel voltál eddig, hanem hogy mennyire esett jól... Az egész agyban dől el. Van aki a vaníliás fagyit szereti, van aki a csokisat, attól hogy te mindkettőt kipróbáltad, az nem jelenti azt, hogy rögtön szereted is már mind a kettőt. És legtöbben tudjuk is, hogy melyik fagyit szeretjük, a vaníliásat, vagy a csokisat. (ez most nem átvitt értelem, hanem hasonlat)


Mondd már meg kedves kérdező, szerinted a heteró férfiakat mi izgatja fel jobban, ha egy lezbi csajjal vannak vletlenül' együtt, vagy ha egy heteróval. Tök mindegy. A fő az, hogy milyen jó a 'csaj'. Csak az számít.

2010. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!