Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakori a sorozatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a sorozatos orgazmus?

Figyelt kérdés
10 nőből hánynak van?
2008. okt. 2. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok neked statisztikát mondani,de sztem elég ritka lehet
2008. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Xintem 10 nőből 3-nak adatik meg. de kitartással és gyakorlással + egy normális odaadó párral megtanulható. chris23
2008. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de például tantra-gyakorlatokkal el lehet érni. Érdemes utánanézni ennek, mert ismeretlen örömökhöz juttathat, de az ilyesmi csak elég mély lelki kapcsolat esetén működik, egy futó kalandban nem lehet tantrázni.
2008. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor mi mély kapcsolatban vagyunk a férjemmel.Eddig csak vele sikerült.Csak kíváncsi voltan,hogy mások hogy vannak ezzel,mert én olyan természetesnek veszem már./7 éves házasok vagyunk/
2008. okt. 2. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
hüvelyi vagy csikló orgazmus?
2008. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez lenne a kérdésem, hogy melyik sorozatos orgazmus? A sorozatos hüvelyi orgazmus kicsit összetettebb, de a sorozatos csiklóorgazmust szerintem bárki gyorsan elérheti, aki egy kicsit is ismeri a testét.

Petranova

2008. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hüvelyi
2008. okt. 2. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan ritka a sorozatos orgazmus.Ismerned kell a tested ha önkielégítésről beszélünk hisz csak te tudod h mi a jó neked na meg egy odaadó,kitartó partner aki már ismeri a tested minden porcikáját.Sorozatos orgazmus mindkét esetben lehet(hüvely,csikló).
2008. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de én is csak a férjemmel értem el. Már 7 éve együtt vagyunk. Igen, ismerni kell a másikat, és a saját tested. Meg kell egy olyan partner, aki igazán odafigyel rád. Én úgy érem el, hogy amikor kezd elmúlni újra ráfeszítek, és akkor kezdődik előlről. Kb 5 percig tart, isteni. Ilyenkor a férjem is sokkal nagyobbat élvez.
2008. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:19!Hogy érted a ráfeszitést?

Hátha a feleségemnek tanácsot tudunk ezzel adni,és akkor könnyebben sikerül neki újra,vagy(de jó lenne)harmadszor is...

2010. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!