Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Analis szex, de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Analis szex, de hogyan?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es a parommal mar egy ideje tervezgetjuk a dolgot.Eloszor nem erdekelt,de az utobbi idoben egyre tobbet foglalkoztat.csak egy kerdesem lenne.Sokat olvastam,hogy elotte nem art beontest vegezni.magamnak,hogyan?lehet hulye kerdes,de nem tudom hogy kellene ezt elvegeznem.ja es az analis szexel kapcsolatban is varok tapasztalatokat.koszi
2008. okt. 1. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát mondjuk ez inkább pasinak az élvezetesebb, hisz az a "lyukad" szűkebb, és nehezebben tágul. Bár vannak olyan nők akik kifejezetten élvezik, de mondom, hogy lehet hogy elsőre inkább fájdalmasnak fogod érezni ezt.

Beöntést urulógusok végzik, az a lényege hogy egy csöveg tesznek a végbeledbe, és meleg vizet engednek bele, majd kiszívják a lerakódott ürüléket, így kilesz tisztítva a járat.

Végülis nem muszáj beöntést végezi, de akkor a férfin legyen óvszer, és előtte is, és utána is mossátok meg minden olyan helyet ahol "érintkeztetek".

2008. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Beöntést tudsz intimzuhannyal csinálni. Mondjuk erre a célra legyen egy külön, mert nyílván nem túl jó, ha esetleg a hüvelyedben is ezt használod. Önts bele langyos szappanos vizet. vagy lehet kapni patikában Colpo Cleaner jódos pezsgőtablettát, ami fertőtlenít. Sztem az is jó.
2008. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a beöntés nem szükségszerű, az is elég ha előtte elmész nagyvécézni, óvszert és síkosítót mindenképp használjatok, és lazulj el az a lényeg, különben valószínűleg fájni fog


nekem volt már részem anális szexben (lány vagyok), hát nem nagy szám, de kipróbáltam mert hogy mért ne, meg hát a párom élvezte

2008. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy pár szexshopban már lehet kapni beöntő-gépet vagy mit =) ált. melegeknek árulják, szal iesmi helyen keresd. De am nem szükségszerű a beöntés, bár sztem énse naon merném anélkül...
2008. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. én lány vagyok,és egy hónapja kb anál szexet is szoktunk,de nem nagy szám.végülis élvezem,és jóérzés,de hüvelybe jobb.mi nem használunk se sikositot,vagy beöntést,intimzuhany...stb.én előtte pár órával elmegyek nagyvécézni,utána jol lezuhanyzok,aztán jöhet.csak nem szabad túlzásba vinni.mi hetente 2x csináljuk,de attól sűrűbben nem.óvatosak legyetek,és ha nem is használtok sikositot,nyálazzon be nagyon jól,nálam ez bejön mindig:) sok szerencsét.
2008. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Elképesztő, mennyi baromságot tudnak az emberek összehordani. Először is urOlógus, nem "urulógus", másfelől semmi köze a beöntéshez az urológiának (=vizeletkiválasztó és-elvezető, valamint férfi nemi szervek betegségeivel foglalkozó orvostudományi ág), a prosztatát és ondóhólyagot vizsgálják férfiaknál végbélen keresztül, ennyi a köze a területhez. Továbbá a beöntésnél nem szívnak ki semmit, hanem természetes módon ürül.

A kérdezőnek: anális dolgok előtt ajánlatos a beöntés, úgy lehet igazán felszabadultan játszani. És ezt sem kell túlbonyolítani, itt a legegyszerűbb módszer: derék alatt levetkőzöl, felülsz a kád szélére, lecsavarod a zuhanyozót, és beállítasz egy lanygmeleg, közepes erejű vízsugarat. Kívülről a fenekedhez illeszted, nem kell bedugdosni semmit sehova, és beengedsz annyi vizet, amennyit bírsz, fél litert max. Tartod egy darabig, összeszorítod a feneked, ha kell, majd hagyon távozni a WC-n, többszöri ismétléssel. A párod pedig kezdje ingerléssel (punci, csikló), aztán bekrémezett ujjal (nyelvvel) kezdjen játszadozni a popsid nyílásán, először is fedezzétek föl, milyen jó érzés tud lenni az ingerlése. Aztán ha már kellően ellazultál, lehet először csak ujjazni, finoman, egy ujjal, bő krémmel. Ha már minden görcsöt és gátlást leküzdöttetek mindketten, akkor lehet kísérletezni a behatolással, akár nem is első alkalommal. Ha túl vastag a farka, akkor persze eleve felejtős a dolog, valamint akkor is, ha szűk a végbélnyílásod. Behatolni legjobb hátulról, kutyapózban, avagy misszionárius helyzetben, esetleg párával a csípőd alá. A behatolást úgy lehet megkönnyíteni, hogy a párod nekifeszíti a makkját (sok krémmel!) a végbélnyílásodnak, te pedig préselsz, mintha kakilni akarnál, persze kell,a beöntés és a tisztaság. Nem biztos, hogy elsőre nagy élvezet lesz, célszerű normál szex közbeni ujjazgatással szokni a témát. És abszolút lényeges: szigurúan tilos közvetlenül a hüvelyedbe irányítani bármit, ami előtte a fenekedben volt!!

2008. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hello ! Az ötödik Válaszoló jár legközelebb a valósághoz. A végbél öntisztító, a nagyWC után 2 órával ott már szag sincs, vagy csak alig-alig. Előtte maximális tisztálkodás, ( beöntés nem kell), és 1 - 2 ORGAZMUS (!!!), hogy a lány popsija ellazulhasson !! Aztán sok krém, de először csak az ujjaddal, hogy szokja az anus. Aztán ha már jól bírja az ujjadat, sok krémmel a fütyid, de csak lassan, finoman. Később a lány - ahogy bemelegszik - úgyis mondja, hogy lassabban, gyorsabban, esetleg kicsit mélyebbre; mindig ahogy ő érzi. Ne többet, mint heti 1-2 alkalommal !! A páromnak majdnem mindig van orgazmusa. Ne vidd túlzásba, mert évek múlva esetleg már nem a popószex, hanem a széklettartás lesz a legfontosabb gondolatod. Egészség !!
2008. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.
2008. okt. 5. 17:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!