Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiúnál mennyi az átlagélet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnál mennyi az átlagéletkor amikor már testileg megérett a szexre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem a mostani rohanó világban már 16-17évesen vagy még hamarabb
2008. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
sztem 2-3 évet a lány életkorára rá kell számolni, ez fiatal korban feltűnik. Véleményem szerint egy lány is csak 18 éves korában igazán érett kb., ez fiúknál 20-21 éves kor.mikor már nem csak úgy gondolkoznak h lyuk..
2008. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
a rohanó világ szerintem erre nem aktuális, elég baj az h 14-15 évesen elvesztik a lányok a szüzességüket és lásd ezt az oldalt is, néha olyan badarságokat kérdeznek, h pf... Amikor úgy érzed h kész vagy rá,kellőképpen felvilágosult,érzelmileg ráhangolódtál, illetve ő is, akkor megfelelő lesz, kortól függetlenül.
2008. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
12-13 éves korba élik meg a fiúk az első merevedést, de ekkor még nincs semmien ond folyadékuk, körülbelül rákövetkező 2-3 hónapba már az is lesz, egyenlőre kevés (a megtermékenyítéshez kevés), majd egyre több. egy egészséged gyerek már 14 évesen simán létesíthet szexuális kapcsolatot, az már más kérdés hogy kell-e neki, és hogy mások mit gondolnak. Ez mindenkinek a magán ügye.
2008. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
84%

13 éves korig minden fiú szűz.

14-15 éves kor az,amikor pár fiú meggondolatlan, éretlen, kiváncsi, és lefekszik valamilyen csajjal.

16-17 éves korban ugyanezt már többen teszik meg, persze nem mondom azt hogy egyesek tudják mit csinálnak éppen...

18 évesen ez a dolog a fiúk életében mérföldkő már. Döntő jellegű.

19 évesen már pánikhelyzetben vagyunk,mi,fiúk, attól tartva hogy nem találunk barátnőt soha.

20 évesen sok fiú mérlegel, és kezd beletörődni a valós tényekbe. Ez már rossz jel.

21-25: Egyéni esetek, személyfüggő, sok oka lehet ha csak most lesz meg a közösülés. Ahány fiú, annyiféle magyarázat.

2008. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
nekem 1 éve van barátnőm és féléve szexelünk, 15 voltam mikor elveszítettem, 18 éves lánnyal, nagyon szerettük egymást azóta is tökéletes a szex és nagyon nagyon élvezi mikor velem van..Én hamar érettem ezt nem csak én gondolom így. De az osztály társaim közül 1-2 nem szűz. Szerintem az átlagéletkor 17 a fiúknál.
2008. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem az volt a kérdés, hogy TEstileg mikor ér meg egy srác? mer az már 12-13 évesen megvan, aminek ehhez biológiailag meg kell lennie.
2008. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
TESTILEG kb 11-12 évesen alkalmas a megtermékenyítésre, de van aki már hamarabb is.
2008. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen! én jövő márciusban leszek 20 és még nem volt meg az első.mit ne mondjak elég szar érzés! :(
2008. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rohanó világban 16-17 évesen? :D Hosszú ősz szakálla is nőjön?

11-12 éves korban működik nála minden.


Az nem volt kérdés hogy mikor "szabad" nekik, de a szex egyátalán nincs korhoz kötve. Az érettségen, intelligencián és empátián múlik hogy mennyire lesz jó és biztonságos az együttlét. Ismerek olyan embereket akik huszonéves fejjel is sötétek hozzá, sőt ismerek olyan felnőtt embereket akik úgy fognak a sírba menni hogy életükben sötétek voltak a szexhez, de vannak olyan 13-14 éves ifjú titánok akik elég érettek a dologra, igaz kevesen.

2008. okt. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!