Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol simogassam a pasimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol simogassam a pasimat nadrágon keresztül, hogy tutira felálljon? És úgy hogy nem érek hozzá ott?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
és hogyan? tapasztalatlan vok sajna még :)
2008. okt. 1. 14:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem kezd azzal h nyugodtan érj hozzá "ott"

ha még tapasztalatlan vagy nemártanának az alapok, azután megműr saját magadtól is kifogod tudni találni a trükköket, meg ez különbenis pasifüggő h kinek mitől áll föl

2008. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem mersz hozzáérni a farkához? és miért nem mered leírni a szót? Szégyenlősségedet gyorsan győzd le, az megöli a kapcsolatokat.
2008. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hogyan mondjam...inkább nem gondoltam hogy így ki kéne írnom, nyugi nem kell engem félteni, ki mondom én ha kell!:D Szóval a farkához ;) Csak kíváncsi vagyok hogy anélkül hogy lehetne hogy nem fogom meg farkát:)
2008. okt. 1. 15:02
 5/6 anonim válasza:
100%
Próbáld meg, hogy a combja belső felét, a fenekét simogatod, persze nem mint egy robot. Személy szerint nekem még táncolni is kínos volt eleinte, mert elég volt ha az adott lány illatát megéreztem, vagy átkarolt, már el is kezdett feszülni a farmerem...
2008. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak egy hosszú,szenvedélyes csóktól is feláll a farka,főleg ha közben hozzányomom a csípőmet és mocorgok egy kicsit :)
2008. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!