Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy átlagos hüvely hossza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos hüvely hossza 10-12 cm, akkor hogyan/hol fér el benne akár egy 30 cm-es pénisz is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

sehogy.


a 30cm hosszúságút még a xxx-es filmeken sem igen nyomják tövig...

2008. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A napokban láttam egy xxx-es filmet,ahol a néger pasi bizony tövig benyomta a nőnek...ezért merült fel bennem ez a kérdés.
2008. okt. 1. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nemhiszem hogy lenne olyan pasi a földön kinek 30 centise van.Vagy hogyha láttál is a TV-ben vagy a neten biztos hogy csalás.Esetleg 20 centis és tényleg nem tolják be tövig
2008. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A hüvely hossza valóban 10-12 centiméter, de izgalom hatására kicsit feljebb emelkedik. 30 cm-es férfit kétlem hogy komoly fájdalom okozása nélkül akármilyen nő, de biztos vannak kivételek.
2008. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

az előző válaszadóra szeretnék reagálni. Kb. 3 évvel ezelőtt

olvastam egy újságban (nem xxx) hogy a rekord 52 cm. Ez azóta meg is dőlhetett. Amúgy köztudott hogy az afroamerikaiak pénisz mérete átlagosan 25-35 cm. chris23

2008. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Mint a legtöbb porcikád, amiben nincs csont, a hüvely is rugalmas.
2008. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyeled az ilyen filmeket, azért a csaj arcán látszik a fájdalom. És ilyenkor nem az élvezettől sikongat. De az se normális, aki egy ilyen hosszúságú pénisszel szexel, úgy hogy tövig.
2008. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne feledjük, hogy átlagos méretről beszélünk! Lehet, hogy a tied nagyobb...én nem tudom, hogy milyen az átlag, csak olvastam, hogy a magyar ffiaknál, 16-18 cm. Nekem eddig csak olyan barátaim voltak, akiknek nagyobb volt. 20-23 cm. És nem volt vele gond. A 23 cm-nél voltak olyan pozíciók amik már nem voltak számomra élvezetesek, nem is erőltettük ezeket. De nem gondolom, hogy problémát okozni, ha rendes a partnered, erre úgyis odafigyel. A 30 cm-es valóban nagyon ritka, én ilyenről még nem hallottam. Nyilván vannak kirívó esetek, kivételek. De ez azért durva. Csak okosan. A lovagló póz, nyilván nem nektek való!
2008. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi hülyeséget hallott néhány előttem szóló az elképesztő. Ugye az átlagos pénisz kb 13-14cm, az átlagos hüvely 10-12cm mindkettő esetben van nagyobb is+a nőknél kb 7-8cm hosszú a méh is. Szerintem 20cm fölötti az már mindenképpen fájdalmas, de persze bármihez hozzá lehet szokni. A legnagyobb pénisz Long Dong silvernek volt, aki mellesleg néger volt 45cm-es, nem biztos hogy annyira jó volt neki csak gondolj bele hogy legalább 3-szor annyi vér megy bele, 40éves korában már képtelen lesz az erekcióra.
2011. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!