Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen illatú parfümmel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen illatú parfümmel lehet leginkább felizgatni egy pasit?

Figyelt kérdés

Főleg pasik véleményére vagyok kiváncsi..De a csajokhoz is van egy kérdésem: Ismeri valaki a Farmasi-Premier illatát? Ha igen, milyen visszajelzéseket kaptál?

Édeskés,cool, virág, vagy milyen parfüm jön be a pasiknak??


2008. okt. 1. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szeintem egyéne válogatja és a parfűm különben is minden bőrön más illatú.Ja és minden embernek van illata alapból amit te nem is érzel.Ha szeret a te illatodat szereti.
2008. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Olyannal amitt szeret!!!!!
2008. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

nemértem mi ez a pár parfüm ellenes beszólást. meg miazhogy nehasználjon parfümöt mer akkor az nem ő....:S ezmi????

mindneki olyan parfümöt választ ami részben tükrözi az egyéniségét, hiszen olyat választ ami neki tetszik, szóval olyat válasszál ami neked tetszik, ne olyat amitől elhányod magad, de 2 pasi aztmöondta rá h jó.

2008. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
A legtöbb srác rühelli a parfümöket. Én spec el sem bírom viselni a szagukat.
2008. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A legtöbb férfinek hányingere van a parfümöktől, ennek több oka is van.


1.) Büdösek.

2.) A tested természetes illata sokkal izgatóbb, többek közt azért is mert a tested olyan vegyi anyagokat termel amik vonzóvá tesznek a hímek fejében.

3.) Undorító ízük van. Engem teljesen ki tud kapcsolni amikor belenyalok egy nagy foltnyi hányingerkeltő parfümbe egy nő vállás vagy nyakán.

4.) Pénzbe kerülnek ^^ amit más, okosabb, hasznosabb dolgokra is fordíthatnál.

2008. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Tetszik ez a téma. Egy parfüm sokat tud segíteni, de ugyanannyit is ronthat. Azzal semmiképp nem értek egyet, hogy hányingerkeltőek, de azok után amit az előttem szóló írt (a parfüm foltra gondolok) el tudom képzelni, hogy vannak akik nem tudjak a parfümöt használni: ha foltról beszélünk parfüm esetén, akkor már régen rossz. Nem annyit kell magunkra kenni, hogy a negyedik szomszéd is érezze, hanem annyit, hogy épp csak érezni lehessen és ez benne a varázs. Keltse fel annyira az érdeklődést, hogy legyen az illető kiváncsi. Nem tudom általában milyen parfümöket szeretnek a férfiak egy nőn érezni, de nekem általában nem jönnek be az olyan illatok, amit minden harmadik nőn érzek. Személy szerint én igényes és érzékeny vagyok az illatokra, ezért mindeképp amondó vagyok, hogy ne csak egy parfümöt használjon valaki. Legyen egy hétköznapi, amit munkában, suliban használ az ember, de ez ne legyen ugyanaz, amit egy szinházban, koncerten, étteremben is érezni rajtad. Mindezek mellett nem árt óvatosnak lenni: a kozmetikumok többsége illatosított és ha csak az alapokat nézzük min. 3-4 (valójában sokkal több) illat keveredik valakin és még akkor is, ha mindegyik kellemes magában, az összhatás lehet émelyitő. Más illata van egy hajápolónak, más egy alapozónak, festékeknek, rúzsnak, szemspirálnak, dezodornak, szappannak/tusfürdőnek és más egy testápolónak ill. parfümnek. Ezekhez hozzáadódik még a bőrünk természetes illata, valamit annak a mosó/öblítőszernek az illata, amivel ruháinkat tisztítjuk és esetleg az az illatosító, amit a ruhásszekrényben tartunk. Hogy a kérdésre is válaszoljak: attól függ mit akarsz elérni... Ha csak barátkozni, max flötölni akarsz, akkor mindeképp válassz egy könnyű, tavaszias illatot (egy könnyű, nem túl díszes ruhához). Ha hódítani akarsz, mindeképp egy erősebb, súlyosabb illat az ajánlott és szóba jön már a dekoltázs, (nálam mindeképp) a szoknya és (ugyancsak nálam) egy max 3 színü kombináció, ami lehet vörös-fekete, fekete-kék, fekete-drapp, de semmiképp sem fekete/vörös-fehér.
2008. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Az én barátom nagyon csípi a finom illatokat. Olyan édesen tud szagolgatni, aztán meg jön a puszi a nyakra meg a többi... :) Szóval szerintem nyugodtan használj parfümöt, csak persze nem kell túlzásokba esni. Én a márkásabb parfümökre szavazok. A Puma új illata is nagyon jó. Én leginkább Bruno Bannanit használok, világos rózsaszínű üvegben van és azt hiszem nincs külön neve.


Jók még Kylie Minogue parfümjei. Amit te kérdezel azt sajna nem ismerem.

2008. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, van amelyik valóban hasznos volt! Arra voltam kiváncsi, hogy milyen parfüm jön be nekik, nem hogy használjak-e..:S
2008. okt. 2. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a barátomtól kapott parfümöt használom. És minden alkalommal megdicsér hogy milyen jó illatom van.
2008. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én szeretem az édes cukorka illatú parfümöket
2008. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!