Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet az káros, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az káros, hogy szex közben sosem megyek el?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szex után mindig nagyon görcsöl a hasam. És szeretném tudni, hogy ennek van-e valami káros hatása a szervezetemre?! (21 éves lány vagyok 4 éves kapcsolatban)
2008. okt. 1. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nemtapasztaltam ilyet. De szerintem az nem káros ha nem mész el, max csalódott leszel. De ha már 4éve nemsikerül..Próbáljátok ki a hosszabb előjátékot, orlás-sexet.. szurkolok:)
2008. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom,hogy káros-e,de biztos kellemetlen...De miért nem kéred meg a párod,hogy (esetleg sex után) elégítsen ki más módszerrel?
2008. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

károsnak nem káros az egészségedre, az meg hogy mitől görcsöl a hasad azt nemtudom, de biztos nemazért mert nem mentél el.

de sztem megpróbálhatnátok h más módszerekkel juttat téged a csúcsra, ésha megvan h neked mi a jó, és mitől élvezel el, akkor szexet is hátha lehet úgy alakítani h teis elmenj

2008. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálnálak ha négy éves kapcsolatban nem mész el szex közben


HA néma lennél és karjaid sem lennének hogy elmutogasd a párodnak hogy neked nem jó a szex és javítson rajta!


Miért nem tudod ezt megbeszélni a pároddal? Miért nem tudod kényeztetni a csiklódat szex közben, vagy megkérni azt a csodálatos bikát hogy elégítsen ki?


Szex közben vérrel telik az alsó részed és ez a vér egy ideig ott is marad, amig el nem múlik az izgatottság. Ez okozhat fejfájást és medence körüli fájdalmakat, görcsöket is tudtommal.

Legjobb lenne ha megnézetnéd magad egy nőgyógyásszal, mert komolyabb bajod is lehet, seb, ciszta, allergia az óvszerre és hasonlók.

2008. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnézettem magam nőgyógyásszal és ő mondta, hogy ezért görcsölök. Minden lehetséges variációt kipróbáltunk már a barátommal és örök téma.... de sehogy nem megy, orálisan sem... ha magamnak csinálom vagy ha ő csinálja nekem az ujjaival akkor sem.. Segédeszközzel sem, új pozícióval sem.. szóval nem azért van, mert se kezem se lábam nincs:P Hát ez van! Bár nem is az volt a kérdés, hogy miért nem megyek el!:/ Köszi a válaszokat!
2008. okt. 1. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de vannak káros következményei. Szexulis izgalom hatására, nemiszervek és környékében vérbőség keletkezik, ami majd az orgazmus hatására oszlik szét a testedben. Nos nálad, ez nem történik meg, ezért vannak a hasi fájdalmaid. A másik kár inkább a pszichére hat, mivel nem tudsz elmenni, kialakul benned egy ellenállás, és ez csak fokozza az orgazmusképtelenségedet. Sok esetben az ilyen problémákkal küzdő nők felhagynak a szexel. Szerintem szexuálpszichológushoz fordulj, ő biztos tud segíteni!

Sok sikert!

Petranova

2008. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszöm a segítségedet! Már gondolkoztam rajta, de nagyon kellemetlen mással ilyen dolgokról beszélni!:(
2008. okt. 1. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem nefélj a pszihológsutól, neki az a dolga és tuti nemte leszel az első páciense aki ilyen problémákkal küzd. meglátod h a 2., 3. beszélgetés után már teljesen máshogy fogsz hozzáállni, főleg ha még segít is a problémádon...sztem teljesen megéri, márcsak az orgazmus miatt is:)
2008. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bátran menj el egy szakemberhez. Én el nem tudnám képzelni az életem orgazmusok nélkül.
2008. okt. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!