Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, h ha oda kerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h ha oda kerül a sor, h felhuznánk a gumit akkor lelankad és utána még ha belegebedünk sem áll fel újra?

Figyelt kérdés

Az előjáték minden megvan (nem is kevés) minden rendben,teljesen megkeményedik és amikor már csak hozzáér a gumi már le is lankad :( és utána nincs tovább :(

Ez mindig igy lesz?vagy hogy tudnánk változtatni rajta?

Jah amúgy kezdők vagyunk sex téren...

Köszi a válaszokat előre is :-)

(19 éves lány)


2008. szept. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vok vele!Nincs mit tenni,vagy megbarátkozik az óvszerrel vagy neked kell gyógyszert iratnod magadnak!

Vannak ultra vékony óvszerek amik még egész elviselhetőek!Próbáljátok azt!

Vagy pedig vannak külömböző kúpok,injekciók persze neked! :(

2008. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezzel sok pasi van így. de közrejátszhat az is h még kezdők vagytok, de én már gyakorlottról is hallottam azt h egyszerűen ha megérintette a gumit, akkor kész vége.ez nem a pasi hibája. sokszor az a baj, hogy az a pár másodperc amikor a gumi felkerül úgymond megtöri a dolgot, és van aki nehezn tér vissza, ezért próbáld meg azt h azokat a másodperceket is izgalmassá teszed. pl rakd fel neki te a gumit, tudom h nagy dolognak tűnik ha kezdő vagy, de ez is gyakorlás kérdése. először úgy hogy ha hozzáférsz akkor mikor tekered fel a gumit nyaldosod valahol h arra koncentrálhasson stb, vagy legalább egyik kézzel masszírozod a heréit, ienek
2008. okt. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velünk is ez volt a helyzet, és hiába próbáltam meg helyreállítani:) nem jött össze. Másodjára már bizonyítani akart a barátom,mert az első miatt kellemetlenül érezte magát, így persze ez sem jött össze,mert rástresszelt.

Az a lényeg,hogy lény megértő vele, és suttogj a fülébe,hogy mennyire kívánod, érezni szeretnéd őt, meg ilyesmi. Ez önbizalmat ad neki.

2008. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!