Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők sokszor színlelik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sokszor színlelik az orgazmust?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
nem hiszem hogy sokszor...de általában amikor nem akar jönni nekik színlelnek egyet,hogy megnyugtassák a párjukat!!!:D
2008. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ám, de az én pasim megérzi ha lüktet...Ezért én nem tudok színlelni. Olyankor meg azt hiszi ő a hibás...:) kis cuki
2008. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a párom azt mondta, hogy a péniszén érzi, hogy teljesen más orgazmuskor a hüvelymozgásom. Tehát nem tudnám színlelni, de nem is szeretném.

Azonban van barátnőm, aki mondta, hogy sokszor színleli, de ez nem vezet semmi jóhoz.

Petranova

2008. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Vkinél lehet színlelni vkinél nem.Én ha akarnám se tudnám,mert Nekem is érzi a párom!De szerencsére nincs is rá szükség.Ha meg mégse megy,mert ideges vagyok vmiért vagy fáradt... Ő azt is megérti.Persze az elején még néha a szívére vette de rávezettem,h ez nem miatta van.A nőknél sokkal több zavaró tényező tud lenni.Sokan nem is képesek a hüvelyi orgazmusra.Szal az csúcs akinek van:)Am a nők azért szokták megjátszani,h a pasinak ne essen rosszul a dolog.Nálam is volt már rá példa másnál!

De jóóóó,h most nem kell:P

2008. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én sose színleltem..ha nem tudtak elmenni,szóltam a barátomnak,hogy bocsi,most hagyjuk..és még ma is megkérdezi néha hogy de bizti elmentél?:)
2008. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Én sem színleltem soha...nem értem miért kellene. És egy pasi úgy is érzi, a hüvely összehúzodásokat, szóval nincs értelme.
2008. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

nem mindenki érzi.Na meg nem nagy művészet(Szerintem)a hüvely azt a fajta mozgását utánozni!

Én is csupa jóindulatból szoktam színleni....még jó hogy csak ritkán kell:)

2008. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
A férfiak hajlamosak azt hinni, hogy őket aztán nem lehet becsapni, de a válasz az, hogy sajnos, igen, a nők bizony igen gyakran csak megjátsszák. Különben hogy lenne a statisztikában olyan magas a százalékos aránya azoknak a nőknek, akik nagyon nehezen, vagy sehogy sem érik el az orgazmust...? Ez sajnálatos és szomorú, de ez van.
2008. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A nyugati vilagban a nok 70 % nem jut el a nemi erintkezes soran az orgazmushoz.Mivel a ferfiaknak azonban jol esik, az a megnyuktato tudat, hogy asszonyukat kielegitettek, a nok nagy tobbsege szinleli az orgazmust.

A szimulalo no jateka:figyeli a ferfi mozdulatait es alkalmazkodik hozza.Soha nem tortenik meg vele, hogy nem kello idoben jut orgazmushoz, ami egy oszinte novel elofordul.Ez nala mindig a ferfivel egy idoben.Az oszinte no is elmehet egyszerre a ferfivel, de vannak kivetelek.A szinlelonel nincs.A medencejevel epp ugy eros , logdoso mozdulatokat vegez, mint a ferfi, huvelyizmait ritmikusan ossze huzogatja, lehunnya szemet es izgatottan dobalja a testet, nagyokat nyog, mintha bele pusztulna a gyonyorusegben.Na ez nem az igazi orgazmus.Az igazi orgazmusnal koncentralni, kell es nem ordibalni, nincs is ideje, max felnyogni, ha orgazmusa van a nonek.A ferfi aki ismeri a no valodi orgazmusat, nem lehet megteveszteni.Az orgazmusra ugyanis jellemzo egyes izmok akarattol fuggetlen rangasa.Mindenki tudja csipojet ide-oda dobalni, de nem kepes a melyen fekvo medence izmait gorcsos allapotba hozni.Azt meg tudja tenni, hogy huvely nyilasat parszor osszehuzza, de keptelen a huvely finomabb izmait osszeszoritani es ellazitani.KEpes, orditani, nagyokat nyogni, de a kejes megsemmisulestol elobb elpirulo, majd elsapado no revult onkivuletet, megtort szemet, nem tudja megjatszani.Az orgazmus olyan mint a tusszentes es a hanyas.NEM LEHET UTANOZNI!!!

Mondjuk el oszinten a parunknak, nem jutottunk el es probaljuk megtalalni egyutt a megoldast!

Minden orgazmus szinlelo nonek kivanom, hogy legyen resze 1x egy igazi orgazmusban, utanna nem lesz kedve soha szinlelni, mert megkoveteli az igazit!

Meg egyet szeretnek hozza tenni.A kielegitetlen no, olyan mint a lo, akinek a melle aljaig van meg csak a teste.Nagyon szomjas szegeny!!Megitatjak, de a gyomraig soha nem jut el a folyadek...ezert mindig szomjas marad.Ha fiuk olvassatok, legyetek szivesek oda figyelni a partneretekre!!!Nektek is sokkal jobb erzes lesz!!!!

2009. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Lehet az orgazmust szinlelni!!. Ahogyan a tüsszentést(kiválóan megy nekem) és a hányást is.(meghánytatod magad...)

Én fél évig színleltem a barátomnál hogy elmentem. Mikor elmondtam neki borzasztóan fájt neki... nem kivánom senkinek hogy élje át azt a jelenetet... bár többen átélték tudom.

2009. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!