Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Este azt álmodtam h 1 növel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este azt álmodtam h 1 növel vagyok, de én voltam aki a párom és a lány én. Miért volt ez az álmom?

Figyelt kérdés
remélem értette valaki.régen is volt ilyen álmom akkor egy lánynyal voltam,pedig semmi vonzódás nincs a lányokhoz,csak a pasik!igaz ha tvben látomh 2 csaj szexel az jobban felizgat,de ez miért van?és a lényeg,babát várok,ugye ö nem lesz más ettöl?
2008. szept. 29. 09:40
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és azt hozzá teszem h már egy ideje nem voltunk eggyütt a baba miatt.ezek az álmok jelenthetik azt h már kivánom a szexet?
2008. szept. 29. 09:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, egy érett, gyermeket váró nőtől azért már gáz egy ilyen kérdés... mitől lenne szexuális aberrációja a gyerekednek az álmodtól? Amúgy a semmi vonzódás és a lát felizgat között elég nagy az ellentmondás, szóval az egyik Te is beláthatod, hogy ebben a formában biztos nem igaz.
2008. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem a piszkákálódásért irok ide.ha szted ez éretlen kérdés akkor minek irsz.
2008. szept. 29. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Micsoda butácska gondolat, már ne is haragudj :) És ha elefántot látsz terhesen, akkor a baba ormánnyal születik?

Amúgy a nők igen nagy részére izgatólag tud hatni egy másik nő, legalább a gondolat szintjén. Ettől még se leszbikus, se biszex nem vagy.

2008. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!